"לצערינו, אין הנהגה לא לציבור הספרדי ולא לאשכנזי; יקחו לצבא רק את ה'פרענקים"

זקן הדיינים בישראל מרן חכם ציון בוארון שליט"א זעק מנהמת ליבו, על כך שמפקירים את הספרדים, ושהעסקנים הם אלו שקובעים הכל, והמועצת זה בסך הכל חותמת גומי, ועל חברי הכנסת שלא עושים כלום ביהדות, ועל הטרור שהופעל על הרבנים – צפו

זקן הדיינים בישראל מרן חכם ציון בוארון שליט"א זעק בעצרת מנהמת ליבו, על כך שמפקירים את הספרדים, ושהעסקנים הם אלו שקובעים הכל, והמועצת זה בסך הכל חותמת גומי, ועל חברי הכנסת שלא עושים כלום ביהדות, ועל הטרור שהופעל על הרבנים

הדברים נאמרו במעמד אלפי ישראל בעצרת הגדולה של הפלג הספרדי שהתקיימה כנגד חוק הגיוס החדש, ב'צומת מרן', י"ט תמוז תשע"ח,

בראשות חכמי התורה מאורי הדור: מרן ראש הישיבה חכם משה צדקה שליט"א, ראש הישיבה חכם אליהו טופיק שליט"א, המקובל חכם דוד בצרי שליט"א, המקובל חכם בניהו שמואלי שליט"א ועוד רבים מחכמי התורה שליט"א

"לצערינו, אין הנהגה, אין הנהגה, לא לציבור האשכנזי וקל וחומר לא לציבור הספרדי, העסקנים הם קובעים מה שהם רוצים, והמועצת גדולי התורה – כואב לי להגיד את זה – הם כמו חותמת גומי, ואחריהם מועצת חכמי התורה של הספרדים".

"שמעתי שאייכלר אמר לרבה' מסלונים, על מה אתה נאבק, הם לא יגייסו שום בחורה מבעלזא, ולא בחור ישיבה מסלונים, את מי הם יגייסו? יקחו לצבא רק את ה'פרענקים', יש לי גם הקלטה, הוא תיאר בחוש, בפועל, את מה שקורה, איפה 'ואהבת לרעך כמוך'? איפה הערבות של עם ישראל אחד לשני? לצערינו, כואב לי להגיד שאנחנו מרגישים שאנחנו בעיניהם לא יהודים, זה המצב, אני אומר את האמת, כואב לי, אף אחד לא אכפת לו מהספרדים".

"אותו דבר יש גזירות על התקציבים על הישיבות, מי יסבול מזה? האשכנזים שיהיו בריאים יש להם את הכוחות להתמודד עם זה, להסתדר עם זה, אבל מי שיהיה חסר אונים – זה אנחנו, ולאף אחד לא אכפת!!"

"הנציגים החרדים אומרים שיצביעו נגד, אבל מה זה יתן, הרי החוק עובר בין כך ובין כך, אתה מצביע נגד, אבל אתה מתנגד שפה ידברו מחאה, עושים איומים לרבנים, לחצים שאי אפשר לתאר שלא להשתתף בעצרת, למה? איפה הדמוקרטיה? אדם לא יכול למחות על הגזירות האלו? ומי נלחם בנו? אנשי דגל התורה אגודת ישראל ואנשי ש"ס!!"

"לצערינו, החרדים, בין ש"ס ובין אגודה, לא מעניין אותם לא חילולי שבת ולא עבודות בשבת, הרי ממשלה בלי החרדים לא יכולה לעמוד, גם לפיד לא יכול להקים ממשלה בלי חרדים, והם לא נאבקים על זה. עושים עבודות ברכבת בשבת ובמקומות אחרים, שר הבריאות אמר שיתפטר מהממשלה, וממשיך לשבת בקואליציה, זה צחוק ילדים? או שאתה פורש או שאתה לא פורש!!"

"אותו דבר בכותל, נותנים מקום לחילול הקודש, מתפללים נשים וגברים יחד, נשים מניחות תפילין, חילול הקודש חילול הקודש, אם תבוא אשה עם תפילין לכנסת, יתנו לה להכנס שמה? או לממשלה? אבל כשמדובר בעניני קדושה הכל מותר, הכל פרוץ, ואין מי שיעמוד כנגד".

"איפה הנציגים שלנו? איפה חברי הכנסת החרדים? ש"ס, אגודה, דגל – לא מעניין אותו, 'שלום עלייך נפשי', ואם אנחנו באים למחות – מקבלים כאלו לחצים ואיומים על כל הרבנים, טלפונים מכאן וטלפונים מכאן, נחרים אותך, ננדה אותך, איפה הגענו? אפילו למחות לא יכולים? צריכים כולם להתאחד להלחם מלחמת השם בגיבורים".

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ~~~עוד ~~~מ-ח-ש-ב-ה' ל ה~~~~~~ חשובה ונחוצה הנוגע לכולנו בזמן המר הזה!!!!!~~~ כעת כבר הגיע הזמן שכולנו חייבים להתחזק באמונה בקב"ה, ולהיות מוכנים ליילך על קידוש השם בפועל במדינת ישראל, ממש כמו שהיה בגרמניה אצל היטלר ימ"ש, לא פחות מאז!!! כן כן אנחנו נמצאים באמצע גזירות של שמד בפועל ע"י חכי"ם חרדים לשעבר, והיינו חכי"ם מיהדות התורה, היינו = התורה המסולפת ע"י החכי"ם, והכל רשמי בשם יענקושי ימ"ח, ובשם מנהיגיהם שמשקרים להם על המציאות הנכונה של חוק גיוס השמד האחרון, פשוט הם מבלבלים המוח של כל המנהיגים של עם ישראל ר"ל. כל החוקים למיניהם 'חוק לפיד', 'חוק גפני', חוק דרעי, חוק יענקושי, חוק ליברצן, חוק של יהדות התורה, וכו' בקיצור החוק של עכשיו – כולם מטרתם אחת ויחידה: לגייס את כל בני הישיבות בנוסח כזה ובנוסח אחר. אך הכל אותו דבר ממש פחות או יותר. הכל מתוך מטרה לכפות על המגזר החרדי את הגיוס, יופעלו נגדם אמצעי לחץ משולבים של סנקציות כלכליות ופליליות. כבר חמש שנים שהחכי"ם משקרים את הציבור החרדי ש'אין שום דבר' בחידוש החוק. אצל החסידים ב"ה כבר יש קומץ קטן שהתחילו להבין שרימו אותם החכי"ם שלהם. אבל שאר אחינו בני ישראל עוד לא הבינו זאת. או שמציגים עצמם שלא מבינים הגזירה של שמד, רוב עם ישראל ממשיכים הלאה כאילו אין כלום. אנחנו יודעים את האמת והקב"ה יודע את האמת.. שיש חוק של שמד ה"י. הבג"ץ הרי ביטל כבר את החוקים הקודמים והוא יבטל גם את החוק הזה. בג"ץ רוצה שוויון בנטל, הוא לא רוצה לדחות עוד שנה או שנתיים וגם לא מעוניין בכל המכסות והיעדים האלה, אלא אומר בפירוש שהוא רוצה לחסל את הישיבות, לחסל את התורה הקדושה, לחסל החרדים, לעשות שוויון מלא בנטל, ושכולם בלי שום יוצא מן הכלל כולם ילכו לצבא השמד, הם אינם מסתפקים גם במכסות שיגייסו רק 'נוער נושר' אלא רוצים את הטובים ביותר. כתיב בדברים י"ג: 'כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום' – ומדובר במי שהיה בתחילתו נביא אמת, והוא יעשה אות או מופת, וכמו שמסבירים חז"ל ש'אות' זה בשמים, שהוא יעמיד חמה כיהושע בן נון, 'ובא האות והמופת' – הוא יצליח בזה! ומה המטרה שלו. מה הוא רוצה להגיד? 'נלכה אחרי אלהים אחרים'. ופירושו היום: נתגייס לצבא שמד וזימה! והתורה אומרת 'לא תשמע אל דברי הנביא ההוא'! הוא אמנם עושה ניסים הכי גדולים, הוא התלמיד חכם הכי גדול, הוא צדיק הכי גדול, והוא גם היה נביא אמת, וכולם אז לא מבינים מה קורה פה? איך יכול להיות שכולם טועים? והתשובה, אומרת התוה"ק: 'כי מנסה ד' אלוקיכם לדעת הישכם אוהבים את ד' אלוקיכם בכל ללבבכם'". "מי שלא צועק סימן של אכפת לו", "לא נסחור בנפשות", "גם בחור בירידה ובתקופה של משבר אסור לו להתגייס לצבא", "הצבא זה גיהנום". נכון שהמשיח בפחת, אבל אנחנו עוד צריכים להתחזק בלימוד התורה ובאמונה בקב"ה, והעיקר להרבות תפילות בדמעות לביטול החוק הרע הזה~ והמבין יבין.... יתן ד' ויפקח עיניהם של ההחכי"ם החרדים לשעבר וכעת הם מסיונרים עמלקים בלי שום פיקפוק, שהם כבר יבינו שאין צריכים לגייס בחורי ישיבות כלל, ואדרבא בזכות התורה לא נצטרך לחרב ולחנית כלל. כי ד' אלוקיכם ההולך עמכם להלחם לכם עם אויבכם להושיע אתכם.

  ~~~עוד ~~~מ-ח-ש-ב-ה' ל ה~~~~~~ חשובה ונחוצה הנוגע לכולנו בזמן המר הזה!!!!!~~~ כעת כבר הגיע הזמן שכולנו חייבים להתחזק באמונה בקב"ה, ולהיות מוכנים ליילך על קידוש השם בפועל במדינת ישראל, ממש כמו שהיה בגרמניה אצל היטלר ימ"ש, לא פחות מאז!!!

  כן כן אנחנו נמצאים באמצע גזירות של שמד בפועל ע"י חכי"ם חרדים לשעבר, והיינו חכי"ם מיהדות התורה, היינו = התורה המסולפת ע"י החכי"ם, ועושים איומים לרבנים, לחצים שאי אפשר לתאר, והכל רשמי בשם יענקושי ימ"ח, ובשם חלק מנהיגיהם שמשקרים להם על המציאות הנכונה של חוק גיוס השמד האחרון, פשוט הם מבלבלים המוח של כל המנהיגים של עם ישראל ר"ל.

  כל החוקים למיניהם 'חוק לפיד', 'חוק גפני', חוק דרעי, חוק יענקושי, חוק ליברצן, חוק של יהדות התורה, וכו' בקיצור החוק של עכשיו – כולם מטרתם אחת ויחידה: לגייס את כל בני הישיבות בנוסח כזה ובנוסח אחר. אך הכל אותו דבר ממש פחות או יותר. הכל מתוך מטרה לכפות על המגזר החרדי את הגיוס, יופעלו נגדם אמצעי לחץ משולבים של סנקציות כלכליות ופליליות.

  כבר חמש שנים שהחכי"ם משקרים את הציבור החרדי ש'אין שום דבר' בחידוש החוק. אצל החסידים ב"ה כבר יש קומץ קטן שהתחילו להבין שרימו אותם החכי"ם שלהם. אבל שאר אחינו בני ישראל עוד לא הבינו זאת. או שמציגים עצמם שלא מבינים הגזירה של שמד, רוב עם ישראל ממשיכים הלאה כאילו אין כלום. אנחנו יודעים את האמת והקב"ה יודע את האמת.. שיש חוק של שמד ה"י.

  הבג"ץ הרי ביטל כבר את החוקים הקודמים והוא יבטל גם את החוק הזה. בג"ץ רוצה שוויון בנטל, הוא לא רוצה לדחות עוד שנה או שנתיים וגם לא מעוניין בכל המכסות והיעדים האלה, אלא אומר בפירוש שהוא רוצה לחסל את הישיבות, לחסל את התורה הקדושה, לחסל החרדים, לעשות שוויון מלא בנטל, ושכולם בלי שום יוצא מן הכלל כולם ילכו לצבא השמד, הם אינם מסתפקים גם במכסות שיגייסו רק 'נוער נושר' אלא רוצים את הטובים ביותר.

  כתיב בדברים י"ג: 'כי יקום בקרבך נביא או חולם חלום' – ומדובר במי שהיה בתחילתו נביא אמת, והוא יעשה אות או מופת, וכמו שמסבירים חז"ל ש'אות' זה בשמים, שהוא יעמיד חמה כיהושע בן נון, 'ובא האות והמופת' – הוא יצליח בזה! ומה המטרה שלו. מה הוא רוצה להגיד? 'נלכה אחרי אלהים אחרים'.

  ופירושו היום: נתגייס לצבא שמד וזימה! והתורה אומרת 'לא תשמע אל דברי הנביא ההוא'! הוא אמנם עושה ניסים הכי גדולים, הוא התלמיד חכם הכי גדול, הוא צדיק הכי גדול, והוא גם היה נביא אמת, וכולם אז לא מבינים מה קורה פה? איך יכול להיות שכולם טועים? והתשובה, אומרת התוה"ק: 'כי מנסה ד' אלוקיכם לדעת הישכם אוהבים את ד' אלוקיכם בכל ללבבכם'".

  "מי שלא צועק סימן של אכפת לו", "לא נסחור בנפשות", "גם בחור בירידה ובתקופה של משבר אסור לו להתגייס לצבא", "הצבא זה גיהנום". נכון שהמשיח בפחת, אבל אנחנו עוד צריכים להתחזק בלימוד התורה ובאמונה בקב"ה, והעיקר להרבות תפילות בדמעות לביטול החוק הרע הזה~ והמבין יבין….

  יתן ד' ויפקח עיניהם של ההחכי"ם החרדים לשעבר וכעת הם מסיונרים עמלקים בלי שום פיקפוק, שהם כבר יבינו שאין צריכים לגייס בחורי ישיבות כלל, ואדרבא בזכות התורה לא נצטרך לחרב ולחנית כלל. כי ד' אלוקיכם ההולך עמכם להלחם לכם עם אויבכם להושיע אתכם.

  "שמד שמד שמד" התורה המסולפת ע"י החכי"ם |
  הגב
 2. האתר הזה מידרדר מיום ליום רחמנא ליצלן

  נהייתם עצניקים נוראיים ה' ישמור ויציל!!!!!!!!!

  פרידמן |
  הגב
 3. האתר הזה מידרדר מיום ליום רחמנא ליצלן

  נהייתם עצניקים נוראיים ה' ישמור ויציל

  וויין |
  הגב
 4. האתר הזה מידרדר מיום ליום רחמנא ליצלן

  נהייתם עצניקים נוראיים ה' ישמור ויציל

  נתי |
  הגב
 5. חחח אלפי בוקשי 100 ספרדים היו רובם אשכנזים מהפלג הציבור השפויהולך בדרכו של חכם שלום

  כ

  ספרדי |
  הגב
 6. שס הם "הפלג" המפלג ומשסע את הציבור הספרדי. רוב הספרדים נגד שס!

  אפילו המועצת של שס לא פעילה ומתוכה יש מתנגדים לדרעי . דרעי פועל להחביא את חכם שלום כדי שלא יהיה מעודכן! והראיה שחכם שלום מדבר על הפגנה ולא על עצרת תפילה! כמו שבאמת היה.ועוד נקודה בלי השוואות בין גדולי ישראל רק אשאל שאלה.יש חכם אחד שמראים לנו סרטון שלו[של דקה ועשרים שניות] ויש 20 רבנים גדולים בעצרת נגד שס אז למי נאמין???

  אהרן עמר |
  הגב
 7. "מרן חכם ציון בוארון" "הפלג הספרדי" אקטואליק, "חכם" זה רק על חכם שלום כהן, לא יעזור לכם לעשות לנו מנהיג אחר! ו.. אין פלג ספרדי! יש קבוצה שחושבת אחרת אבל ממש לא במחלוקת מהותית, כמה שתנסו לצייר את זה כך.

  תפרסמו את זה????

  מאיר |
  הגב
 8. *כשרואים חכי"ם חרדים חייבים לצעוק ג' פעמים בקול רם – "כי תראה חמור שונאך"*

  *כשרואים חכי"ם חרדים~
  חייבים לצעוק ג' פעמים בקול רם – "כי תראה חמור שונאך"*

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב