לקיים בנו: תפילות בעולם התורה לרפואתו של הגר"ע יוסף – התפללו

לקיים בנו חכמי ישראל: בשעות האחרונות חלה הידרדרות קלה במצבו של הגר"ע יוסף שמאושפז מהבוקר בבית החולים הדסה עין כרם.

מיום חמישי סבל מרן מכאבים בגבו, מבדיקות שעבר הבוקר התגלתה דלקת בגבו מתוצאות הניתוח שעבר לפני כחודשיים בגבו.

בשעות האחרונות חלה הידרדרות קלה, ומרן סבל מבעיות נשימה קלות, אולם כעת התייצב מצבו .

את חדרו של הרב לא עוזבים לרגע בני משפחתו ומקורביו. בשעות האחרונות נצפו: בנו הגאון משה יוסף, יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי, ח"כ אלי ישי.וכן איש אמונו וסודו של הרב: צביקה חקק.

יצוין, שמחר תיערך עצרת תפילה מרכזית לרפואתו , העצרת המרכזית תיערך מחר בשעה 17:00 ברחבת הכותל המערבי, בהשתתפות הראשל"צ הגר"י יוסף, והגר"ר אלבז ראש ישיבת או החיים. הציבור מתבקש להמשיך להתפלל לרפואת הגאון רבי עובדיה בן גורג'יה לרפו"ש.

מדוברות בית החולים הדסה עין כרם נמסר בצהריים (ראשון), כי הרב עובדיה יוסף אושפז בבית החולים הדסה עין כרם למספר ימים להליך של בדיקות וטיפולים.

פרופסור חיים לוטן, מנהל אגף הלב, מסר כי "הרב חש בטוב והוא תחת השגחה וטיפול".

צילום: פלאש 90

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עוד דבר אנו צריכים להבין שזה לא סתם קורה זה ביגלל בגלל שרדפו את הרב אמנון יצחק שליטא השם מאוד מקפיד שלא התקשר לברר העם באמת הרב אמנון שליטא יצא נגדו או שבעצם עשה מה שההלכה ציותה לעשות אם הרב עובדיה רץ מציל עם גם זכותו של הרב אמנון שליטא לרוץ להציל וזאת הלכה למעשה שנאמר וירוץ אברהם אל הבקר

  יניב |
  הגב
 2. קריאה לכל יהודי: סגולה לרפואה מהחתם סופר זצוק"ל וזיע"א:
  לקרא תהילים ו-ל-מא
  והן אל כביר לא ימאס תפילות רבים

  רפאנו ה' ונרפא |
  הגב
 3. יהי רצון מלפניך אלוקינו ואלוקי אבותינו רחום וחנון ארך אפיים וגדל חסד יוצר חסד שתשפיע מרחמנותך וחסידותך ומרוב טובך הגדול חיים להרב עובדיה שליטא ותיתן רפואה שלמה בגבו ובכל איבריו של הרב עובדיה יוסף בחסד וברחמים רבים בלי דין כלל ותבטל ותעביר כל דין קשה וכל רע ומוות מהרב עובדיה יוסף ותיתן לו מרוב טובך וחיותך טובה וחיים ברכה ושלום ועל כל חולי עם ישראל בית ישראל ולכל בני האדם ונפש חיה על פני האדמה יהיה הברכה והשלום הישועה והרפואה בקירבם ובתוכם ברחמים וחסדים רבים וטהורים בלי דין כלל '

  יניב |
  הגב