לקיים בנו חכמי ישראל: הגר"ע יוסף פונה שוב – הידרדרות במצבו – התפללו

דאגה בעולם התורה: בדקות אלו נמסר מבית מרן כי הגר"ע יוסף פונה בשעה האחרונה לבית החולים הדסה עין כרם בשל חולשתו.

מרן סובל ממיחושים בבטנו. צוות של מד"א פינה אותו לבית החולים לבית החולים הדסה עין כרם. נמסר, כי הרב נמצא בהכרה ומצבו יציב והוגדר קל. לחץ דמו נמוך.

מדוברות ביה"ח הדסה נמסר בתגובה; הרב עובדיה הגיע לביה"ח לאחר שרופאו האישי פרופ' יוחנן שטסמן בדק אותו בבית ובהתייעצות עם הרופאים המטפלים בהדסה הוחלט לאשפז את הרב.

מועצת חכמי התורה קוראת לציבור הרחב בארץ ובתפוצות להעתיר בתפילות ולקרוע שערי שמים לרפואתו של מרן נשיא מועצת חכמי התורה הגאון רבי עובדיה יוסף שליט"א. והן אל כביר לא ימאס תפילת רבים.

דיווח נוסף; מרן הגראי"ל שטיינמן קיבל הודעה על מצבו פסק מהלימוד,והתחיל לומר תהלים.

רק הבוקר שוחרר הרב מבית החולים לאחר בדיקות שעבר בגבו, בשבוע שעבר שוחרר הרב מבית החולים בעקבות השיפור שחל בחסדי שמים .

בשבועות האחרונים ביקר הגר"ע מספר פעמים בבית החולים ובחסדי שמים לאור התפילות מצבו השתפר אך כאמור בשעה האחרונה עקב התגברות הכאבים  שוב פונה הרב לבית החולים בניידת טיפול נמרץ.

ממקורבי בית מרן נמסר כי זו הידרדרות קלה, בני הבית ביקשו מהציבור להרבות בתחנונים ותפילה עבור מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף בן ג'רוג'יה לרפואה שלמה.

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהי רצון ממקור רצון הטוב ומכוח רחמיך וחסדיך הרבים הטהורים אלוקים תקיף בעל היכולת ובעל הכוחות כולם שמכוחך ומיכולותך הרחומות והחסודות שהתבטלו כל הדינים הרעים והממיתים מעל הרב עובדיה יוסף על אף שמיצד הדין אינו זכאי ככתוב בתורה כי אתה השם הטוב צדיק על כל הבא עלינו אמת עשית ואנחנו הרשענו על אף זאת תוסיף ותגביר רחמיך וחסדיך כלפינו וכלפי הרב עובדיה שליטא ומכוח ויכולת רחמיך וחסדיך הרבים הטהורים התמתקו הרעות הממררות כעבודה בטיט ובלבנים במצרים עד שלא השאר מין הרעות האלו הפוקדות את הרב עובדיה ואת כל הצריך לרפואה שום הרגשה והשפעה על גופנו נפשנו ורוחנו מין הרעות והמיתות המתרגשות לבוא נתון לא תתן לרעות מקום האחזה ברב עובדיה ובכל הצריך לרפואה ויאריך ימיו וימימנו כימי עולם הבא על האדמה אשר נשבעת אלוקים חיים לאבותנו לתת להם כימי שמיים על הארץ וייזכו ותזכנו מלא זכיות חינם את כל נפש ישראל והאדם על האדמה לרפואה שלמה ולגאולה שלמה במהרה בימינו בקרוב ברחמים רבים שנאמר בתחילת תפילת שמונה עשרה ככתוב ומביא גואל לבני בניהם למען שמו באהבה אמן.

  יניב קצין |
  הגב
  • לימוד עזר ועוזר ויעזור תמיד אך התפילה חזקה יותר ככתוב פרשת ויתחנן שמושה רבינו עליו השלום לא רץ לפתוח הספר ולילמוד שזה חשוב מאוד אלה רץ ופתח ספר תפילות ותחננונים כי ידע מושה עליו השלום שהתפילה מסוגלת יותר עד כדי כך שזה יכול להפוך מוות מוחלט לחיים מוחלטים לכן לבקש ולהתחנן ולפתוח ספרי תפילה ולהרבות בתפילות ובתחנונים והינה לך סיפור יום אחד ההיתי בבית החולים בקשר לשכן שעבר תאונה בריכבו והתפללנו עליו בזמן שעשו תפרים לשכן במעיין והוא היה בסכנה בין חיים ומוות ואיך תוך כדי תפילה הרופא יצא ואמר למשפחה של הנפגע שמצבו התייצב והוא יצא מגדר סכנה תוך כדי ראיתי אישה בוכה עד בלי די ואחד מבני המשפחה של שכניי אמר לי היא בוכה ביגלל שבעלה גוסס וצריך לעבור השתלת לב ואין לב וצריך לחכות חודשים עד שהמצאו וגם הניתוח לא בטוח והמצב שלו מתדרדר מרגע לרגע נחמרו רחמי עליו ועל אישתו ופתחתי התהילים ותחלתי לקרוא יושב בסתר עליון בלי הפסקה חמש עשרה פעם הלוך וחזור אחר כך קמתי אל אישתו של הגוסס אמרתי לה להתפלל שלוש פעמים את כל הפרק יושב בסתר עליון הלוך וחזור ופתאום היה פלאפון רוצים לדבר איתה אמרתי לה לא לענות להמשיך להתפלל הלוך וחזור אחרי שהיא סיימה האישה קמה נגשה עלי ונתנה לי את הספר חזרתי הבית אחרי מספר ימים אחותי מביאה לי עיתון אמרתי לה שאני לא קורא עיתונים זה איסור תורה אחותי המשיכה ואמרה בסדר רק תיראה משהו אמרתי מה כבר יכול להיות בעיתונים רק רע כל היום יש שמה ואז אחותי אמרה לי אתה זוכר את האיש שהתפללת עליו כתוב עליו שהוא יצא בנס וגם כתוב שמצאו לו באותו יום לב והניתוח המסובך עבר בהצלחה עד כען לכן חשוב מאוד מאוד לרכוש ספרי תפילה ותחנונים ולהתפלל תם ונשלם שבח לבורא עולם שלימוד זה יהיה לרפואה שלמה להרב עובדיה שליטא ולכל הנצרכים לרפואה.

   יניב קצין |
   הגב