לקראת הבחירות בנתיבות: האדמו"רים לבית אבוחצירא במכתב תמיכה בדעת התורה של הגר"ד דנין

חיזוק למועמדותו של אייל מסיקה לראשות העיר נתיבות: האחים האדמו"רים לבית אבוחצירא, בהם האדמו"רים רבי דוד ורבי ברוך שליט"א, חתמו על מכתב המביע תמיכה מוחלטת בדבריו של רב הקהילה החרדית בעיר הגר"ד דנין – שקרא יחד עם גדולי ישראל לתמוך במסיקה * מסיקה זוכה לתמיכה רחבה מכלל הרבנים החרדיים והדתיים, בשל היותו המועמד היחיד שומר השבת

חיזוק משמעותי למועמדותו של אייל מסיקה לראשות העיר נתיבות: בימים האחרונים התקבל מכתב תמיכה מיוחד מהאדמו"רים לבית אבוחצירא, האדמו"ר רבי דוד, הבבא ברוך, האדמו"ר רבי יחיאל והאדמו"ר רבי יקותיאל, שחתמו על מכתב בו הם מורים לשמוע לדבריו של רב הקהילה החרדית בנתיבות, הגאון רבי דנון דנין, שקרא יחד עם שאר גדולי ישראל ורבני העיר לתמוך באייל מסיקה, המועמד היחיד השומר שבת לראשות העיר נתיבות.

במכתב המיוחד המיועד אל בני הקהילה החרדית בנתיבות, אותו כתב הבבא ברוך ועליו חתמו שאר האדמו"רים לבית אבוחצירא, נכתב: "אל בני הקהילה הקדושה בנתיבות, הריני להודיע נאמנה בשמי ובשם כל רבני משפחתנו הקדושה, כי הנהגת הקהילה ודעת תורה נתונה ומסוקה לידי הגאון הגדול רבי דנון דנין שליט"א, אשר גדלותו בתורה ויראה ועבודת ה' ידועה לכך, ובפרט שנסמך בידי ראש הישיבה הגאון הגדול הרב יששכר מאיר להנהיג את הקהילה".

בהמשך המכתב נכתב ברורות כי "כל אחד ואחד מבני הקהילה, חייב לשמוע בקולו ולקבל דעתו בכל עניין ודבר, כי דעתו דעת תורה ועצתו עצת ה'".

בסיום המכתב מברכים האדמו"רים שליט"א את השומעים לדבריהם ולדבריו של הגר"ד דנין: "בזכות אבותינו הקדושים והבבא סאלי זיע"א, תתברכו בכל מילי דמיטב ובבני חיי ומזוני ושפע הצלחה אמן כן יהי רצון".

יצוין כי המכתב מהאדמו"רים לבית אבוחצירא מתקבל אחרי שזכה מסיקה לתמיכתם של מרנן גדולי ישראל הגר"ח קנייבסקי, הגר"ש אויערבאך, הגר"מ מזוז ראש ישיבת כסא רחמים, חברי מועצת גדולי התורה ורבני העיר נתיבות.

בתמונה: מסיקה עם הגר"מ מאזוז

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב ישכר ע"ה לא מכיר באף אחד כולם שקופים בשבילו ולכן דעת התורה הצרופה בשבילו היא יחיאל זוהר שיבטיח לו עריפת ראשים לכל מי שלא זורם איתו ויתן לרב ישכר מאיר הכל וכמובן יוצים את ר שלום איפרגאן מקברו ויקבור שם שני רוסים ויסלק את אוהל הקבורה של הבבא סאלי עפ"ל ולכן דעת התורה של הר'ישכר מאיר מאז ומיתמיד היא סוביקטיבית

  רחמים |
  הגב
 2. בושה וחרפה!!!!
  הרב דנין שמונה ע"י ר יששכר מאיר זצוק"ל חותר תחתיו.
  בבחירות דאשתקד ר יששכר ירק דם למען יחיאל זוהר ונגד מסיקה והרנטגן ועכשיו האיש שמונה על ידו לא פחות ולא יותר משתף פעולה עם הרנטגן.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ר' חיים קנייבסקי אינו תומך במסיקה אלא ביחיאל זוהר כמו כן זוהי דעתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן שליט"א כפי שחתמו בחתימת ידם גם הרב יורם אברג'ל ושאר רבני הקהילה האשכנזית תומכים ביחיאל זוהר וכן דעת הרב בעדני והרב מאיה מחכמי מועצת התורה

  דני |
  הגב