לקראת החלטת רה"מ: בשס תוקפים את אלקין

ראש הממשלה בנימין נתניהו, צפוי להודיע בימים הקרובים לזאב אלקין האם יתמוך במועמדותו לראשות עיריית ירושלים. בשס ובליכוד מתדרכים נגד אלקין ובעד ליאון

ראש הממשלה בנימין נתניהו, צפוי להודיע בימים הקרובים לזאב אלקין האם יתמוך במועמדותו לראשות עיריית ירושלים. אלקין לוחץ מזה זמן ארוך על נתניהו לתת לו החלטה סופית בעניין, לאחר שמסמס את תשובתו, צפוי בקרוב רה"מ להכריע סופית: מי יהיה המועמד של הימין לראשות העיר.

בעוד אלקין ממתין לתשובה, בש"ס תוקפים את אלקין, ומוצאים מהארון את "השלדים"של המועמד הליכודי שחושק בתפקיד. ברשת הופצו מסרים רבים על עברו הבעייתי של אלקין. בנוסף, ח"כ לשעבר יגאל גאוטה תקף בטוויטר על כך שאלקין לא הקצה אפילו שקל אחד למסיבות לילה לבן בכנסת. "מיליון וחצי שקל יוציאו על מימון מסיבות לילה לבן בכנסת ישראל. אפילו לא שקל אחד על מופע לציבור הדתי או החרדי", כתב גואטה והוסיף "אני מקווה שהשר אלקין שמבקש שהחרדים יתמכו בו לעיריית ירושלים מבין שזה כבר לא יקרה".

"יגאל היקר", כתב אלקין בתגובה, "בלי קשר להתמודדות לראשות העיר אני מציע לך להרים טלפון ליוסי דייטש ולבדוק איזה תקציב השקיע משרד ירושלים באירוע ענק בקייץ שהוא אירגן לציבור החרדי".

הכתבת של התאגיד יערה שפירא, צייצה בטוויטר על המאבק של שס נגד אלקין: "ליברמן ודרעי, שתומכים במשה ליאון לראשות העיר, מפעילים לחץ על ראש הממשלה שלא להריץ את אלקין נגדו. גם גפני וליצמן עשויים לתמוך בליאון, אם לא יהיה מועמד חרדי בבחירות. ואם תמיכת ראשי המפלגות בליאון לא מספיקה, יש גם בתוך הליכוד מי שמתדרכים נגד אלקין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.