פגישה נוספת בין יהדות התורה לליכוד

לקראת הסכם? היום יפגשו חברי צוות המו"מ של הליכוד עם צוות המו"מ של יהדות התורה לקראת חתימה אפשרית על הסכם

לאחר חגיגות יום העצמאות והמסיבות והטקסים בבית הנשיא, לראש הממשלה בנימין נתניהו נותרו 10 ימים אחרונים בכדי להרכיב את הפאזל, מחר, ייפגשו  חברי צוות המשא ומתן של הליכוד  עם צוות המשא ומתן של כולנו ועם צוות המשא ומתן של יהדות התורה במשכן הכנסת, בכדי לצמצם את הפערים ולהגיע להבנות לקראת חתימה אפשרית של הסכם.

בחדשות 2 פורסם תמונת הרכב שולחן הממשלה הבאה המסתמנת: יו"ר כולנו, משה כחלון, יהיה שר האוצר הבא. כחלון אגב, החל לעבוד עוד בטרם נכנס לתפקיד, ונפגש עם ראשי אגף התקציבים על מנת להכין תקציב דו-שנתי שבו יתוקצבו הרפורמות בדיור, בבנקאות ויישום מסקנות ועדת אלאלוף למלחמה בעוני.

ח"כ יואב גלנט ימונה לתפקיד שר השיכון והבינוי. משרד הגנת הסביבה יופקד בידי שר חיצוני. כחלון יקבל לידיו גם את הסמכויות על מנהל התכנון שבמשרד הפנים – מה שירוקן מתוכן את משרד הפנים שיופקד בידו של  אריה דרעי.

. דרעי צפוי לקבל פיצוי כלשהו בתמורה לוויתור הזה. וזה משרד הדתות, למרות חילוקי הדעות עם הבית היהודי ההערכה היא שש"ס תקבל את התיק.

יהדות התורה, תחזיק בתיק הבריאות (ליצמן) ובוועדת הכספים (גפני), צוות המו"מ  כבר מוכנים לחתימה

בליכוד מתגוששים על תיק החינוך. ההערכה היא שלתפקיד ימונו גלעד ארדן או יובל שטייניץ.

ישראל כץ צפוי להישאר במשרד התחבורה,  יעלון בביטחון, ליברמן במשרד החוץ – וסופה לנדבר במשרד הקליטה. נפתלי בנט יישאר במשרד הכלכלה, פלוס התיק לעניינים אסטרטגיים. איילת שקד צפויה להתמנות לשרת התרבות והספורט, ואורי אריאל יהיה שר החקלאות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.