לקראת חזרה לש"ס? מרן הרב מאזוז נפגש עם חכם שלום

בדקות אלו נפגשים מרנן ורבנן מאורי הדור הספרדי במעונו של אייל משיח, לפגישת פיוס, לקראת השלום הספרדי ההולך ומתגבש. תיעוד היסטורי

בדקות אלו נפגשים גדולי ישראל, מרן ראש הישיבה הרב מאיר מזוז, נשיא המועצת חכמי התורה חכם שלום כהן, והראשון לציון ורבה של ירושלים, הרב שלמה עמאר שליט"א לפגישה היסטורית תחת קורת גג אחת במסגרת אירוע התרמה.

המתווך לפגישה הוא איש העסקים אייל משיח, שניסה את כוחו כבר כמה פעמים בניסיון לשלום בין הפילוגים בציבור הספרדי ולא העלה בידו, הערב הוא הפגיש את גדולי הדור במסגרת קרן חדשה למקוואות ברחבי הארץ.

"האינתיפאדה הפנימית בש״ס נמשכת": צייץ יאיר שרקי בדף הטוויטר שלו, " הרב שלום כהן, הרב עמאר והרב מזוז (!) בכינוס משותף בניגוד לעמדתו של דרעי. המארגנים – הרב יעקב כהן ואייל משיח".

עמית סגל דיווח הערב על ‏אירוע חריג בש״ס: "הרבנים כהן, מאזוז, עמאר אלבז ובעדני בישיבה משותפת, שתואמה ללא בקשת אישור מהפוליטיקאים הניצים שתחתיהם לרבות דרעי", דיווח סגל. לאן יוביל המהלך החדש? ימים יגידו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שלום

  אין מצב הרב מזוז לא מעונין להכנס למועצת הוא כבר אמר שהוא רוצה להיות חופשי בדעותיו ולא כבול במסגרת מישהו ומה שירצה יגיד ללא הפרעה גם אם חושבים שאלי ישי יחזור עדיין סקרים מראים שש"ס עשתה את שלה כל הפרמטרים מוצו לכן זה שאדם עשיר מנסה לנווט את העגלה לא יצליח וכדאי הוא לא שימשיך בעסקיו ולא יקח חלק בדירדור העגלה

  אבי |
  הגב
 2. אל תתפתו הרב מאזוז..דרעי מרגיש שהוא הולך לקבל בראש בחירות הבאות

  הרב מאזוז זאת מלכודת של דרעי!!!

  יעקב |
  הגב