לקראת חתונת בתו: הנחקרים ממודיעין עילית שוחררו

לאחר הדרמה הלילית: לפני זמן קצר שוחררו ארבעת הנחקרים בפרשיית העמותות במודיעין עילית, אחד העצורים הוא חבר מועצה בעיר וצפוי להשיא את בתו.

נחקרי מודיעין עילית שוחררו:  לפני זמן קצר שוחררו ארבעת הנחקרים בפרשיית העמותות במודיעין עילית, אחד העצורים הוא חבר מועצה בעיר וצפוי להשיא את בתו.

הנחקרים שוחררו בתנאים מגבילים, אך למרות זאת, הנחקרים יוכלו להשתתף בחתונת בתו שתערך מחר במודיעין עילית. בעל האולם אומר ל'קוקר' כי השמחה תהיה גדולה יותר ממה שציפו, תהיה חתונה מתקושרת-  כולם יבוא לעודד ולתמוך.

כתב קוקר פגש באקראי את אחד העצורים שמחתן את בתו, הנ"ל היה נראה נינוח ושליו וכלל לא חשד, כל העצורים בפרשה לא ידעו כי משהו מתבשל במשרדי יאח"ה והופתעו לגלות באישון לילה את חוקרי יאח"ה.

לפנות בוקר עוכבו לחקירה ארבעה מתושבי העיר מודיעין עילית – במסגרת פרשה הנחקרת כעת ביחידה לפשיעה כלכלית במשטרה.

העצורים הם שלשה גברים ואשה, כולם מפוסמים ומוכרים מאוד בעיר. מדובר בחבר מועצה, מנהל כולל, עסקן ומזכירה, החשודים במעורבות בפרשה.

למרות שבמשטרה מסרבים לחשוף פרטים מהחקירה – השמועות ברחוב במודיעין עילית חוגגות. תושבים שונים מצביעים על קירבה בין העצורים לבכירים מסויימים בעירייה, מה שמלמד כי מדובר רק בקצה הקרחון, בעוד אחרים סבורים כי מדובר בפרשה העומדת בפני עצמה.

גורמים בעיר, טוענים כי גורמים אינטרנסטים הדליפו מידע שקרי כנגד החקרים ובכך הביאו לחקירתם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.