תכנית דרעי: חברי מועצה מכל הארץ יודחו

בראיון ל'קול חי' חשף יו"ר ש"ס את התכנית הנפיצה וסיפר על פגישותיו עם המיועדים להדחה. וגם: חלקם של מרגי וגואטה במהלך {לקראת טלטלה בש"ס}

בש"ס נערכים לטלטלה: לאחר ימים ארוכים של שמועות וקונספרציות בנושא, העניק הבוקר יו"ר ש"ס, אריה דרעי, ראיון ל'קול חי' והתייחס בהרחבה לזעזוע אותו הוא מתכנן לבצע במפלגה.

במרכז התכנית של דרעי עומד הרעיון להדיח את כל חברי המועצה מטעם המפלגה שמחזיקים במשרה נוספת. לטענת דרעי, הדבר פוגם בעשייתם גם אם כוונותיהם רצויות.

"אני מבצע את ההנחיה שקיבלנו ממועצת חכמי התורה, 'לא שררה אני נותן בכם אלא עבדות', זה המסר שלי מהיום שחזרתי, עבודה בשטח…הקדוש ברוך הוא נתן לנו יכולת לעזור לחלשים, וזה ממש לא חכמה להתאמץ ולסדר דרכון לראש שייבה שפונה אליך, זה כבוד , אבל החובה שלנו היא לעזור ולסייע לחלשים", אמר דרעי בראיון.

כשנשאל על הפרסומים לפיהם מספר חברי מעוצה בירושלים יודחו בקרוב אמר דרעי: "נפגשתי עם חברי המועצה בירושלים, ישבנו באריכות, הם עושים עבודה טובה, אבל ירושלים היא עיר גדולה מאוד והעול והפניות רבות, הם אמרו לי שהם משתלים לעשות כמה שהם יכולים…הם לא אשמים, הם אנשים טובים מאוד ושוב הם לא אשמים, אבל יחד עם זאת היקף הפנית גדול מאוד, אמרתי להם שיראו איך הם יכולים להתאמץ יותר…יש כאלו שעושים עבודה גם בירושלים וגם במשרד הדתות, וזה פוגע או במשרד הדתות או בירושלים".

ואיך יתבצע המיפוי? מספר דרעי: "שלחתי את גואטה ואת מרגי, הם אוספים לי נתונים בכל הארץ, הם שמעו את השטח, בסופו של דבר – נלך למהלך ואני יודע שיש כאלו שיפגעו מזה, אבל זו לא הכוונה שלי, העברתי את המסר בשבת שעשינו לכל הנציגים ברמדה, וחלילה אני לא מדיח אף אחד, אבל נדאג שכל אחד יעשה את תפקידו באופן הטוב ביותר".

דרעי הדגיש כי עדיין לא התקבלה החלטה סופית בנוגע לזהות המודחים וביקש להימנע מפרסומים לא אחראיים בנושא.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. להלן הכוונה הנסתרת של הכתבה:

  נפגשתי עם חברי המועצה בירושלים, ישבנו באריכות, הם עושים עבודה טובה, אבל ירושלים היא עיר גדולה מאוד והעול והפניות רבות, הם אמרו לי שהם משתדלים לעשות כמה שהם יכולים =

  באתי לחברי המועצה בירושלים צעקתי עליהם למה לא מסדרים לי עוד ג"ובים ולמה באופן כללי הם לא מחניפים לי מספיק , הם ענו יש לנו הרבה עבודה והאנשים שאתה הכנסת לא עושים כלום , וגם המשפחה שלך כל הזמן צועקים עלינו. אז שלחתי את המחניפים האמיתיים והכי טובים שיעשו לי רשימות היכן אני יכול להעיף אנשים של אלי ישי ושל ניסים זאב ולהכניס עוד אנשים לעבודה. הוא ביקש להמנע מפרסומים על המודחים אבל הוא יגיד לרב שלום כהן לפטר את המודחים או לרב מאיה , או ליפה אשתו או לרבנית בר שלום.

  אמת לאמיתה |
  הגב
 2. דרעי מפחד מאנשים שיש להם כוחות בלעדיו דרעי רוצה אומללים שישענו רק עליו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. ברור שב"קול חי"
  למה אתם כותבים זאת?
  ב"ה – אין לו מקום אחר להתראיין בו!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב