לקראת משבר קואליציוני? ביטן מאיים על כחלון: "לא נעביר תקציבים"

לאחר שכחלון הציג את תוכניתו הכלכלית החדשה שתסייע לזוגות עובדים עם ילדים מבלי לשתף את ראש הממשלה בתכנית, בקואליציה מכריזים מלחמה.

לקראת משבר קואליציוני:  לאחר שכחלון הציג את תוכניתו הכלכלית החדשה שתסייע לזוגות עובדים עם ילדים מבלי לשתף את ראש  הממשלה בתכנית, בקואליציה מכריזים מלחמה.

בריאיון לחדשות 2 תקף הערב (שלישי) ח"כ דוד ביטן את החלטת שר האוצר להעביר תקציב לסבסוד צהרונים, "הטיפול לא מספיק טוב ואני הודעתי שמבחינת הכנסת אנחנו לא נקדם העברות תקציביות", תקף ביטן איש סודו של ראש הממשלה.

 

 ביטן המשיך ותקף את כחלון שלא מסייע לנכים, "מעניין שלצהרונים יש לאוצר מיליארד שקל לתת בשנה ולנכים לא, זה דבר שאנחנו צריכים להפסיק אותו וקודם כל לפתור בעיה ולא להייחל לקפוץ מפתרון לפתרון", הוסיף ביטן.

ביטן שיגר איום מרומז לכחלון, "צריך להגדיל את הקיצבאות באופן כזה שהנכים יוכלו לחיות בכבוד, יש היום תקציבים והכנסת תעשה את מה שהיא צריכה לעשות".

לסיום, הבהיר ביטן,  "לא נעביר תקציבים לממשלה בוועדת הכספים וזה דבר שהודענו עליו ובעתיד גם לא נעביר חוקים של הממשלה עד שבעיית הנכים לא תיפתר. הנושא של הנכים הוא דבר ראשון במעלה שצריך לפתור אותו".

במערכת הפוליטית סבורים כי ההחלטה של כחלון למדר את נתניהו מהתכנית "הדליקה" את הפתיל ברחוב בלפור, מה שהריץ את ביטן לאיים קבל עם ועדה באולפן ערוץ 2 כנגד התכנית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.