לקראת סולחה? אנשיו של ישי נפגשו עם הרב שטרן

ניסיון לרדת מהעץ? משלחת עובדים מהמועצה הדתית בירושלים בראשות מנהל מחלקת הכשרות יעקב רוחמקין הגיעה בשעה האחרונה אל לשכתו של רבה של ירושלים בניסיון להגיע להבנות עם יו״ר המועצה הדתית יהושע ישי.

ניסיון לרדת מהעץ? משלחת עובדים מהמועצה הדתית בירושלים בראשות מנהל מחלקת הכשרות יעקב רוחמקין הגיעה בשעה האחרונה אל לשכתו של רבה של ירושלים בבקשה להפסיק להכפיש את שמה הטוב של מערכת הכשרות המפוארת החולשת על כ-1300 בתי אוכל. ובאם יש ליקויים יש דרך לפנות למנהל אגף הכשרות הרב יעקב רוחמקין ולרבנים הראשיים על מנת למנוע הכפשת שמו של יו"ר המועצה מר יהושע ישי. שמוסר את נפשו. למען העובדים. ללא משוא פנים"

העובדים שהגיעו אל לשכתו של רבה של ירושלים סיפרו לרב בשבחו של ישי ואמרו כי הוא קידם את המועצה הדתית וחילץ אותה מגירעונות בהם הייתה שקועה בעבר.

רבה של ירושלים הסביר לעובדים כי דרישותיו לתיקון הליקויים במערך הכשרות אינם עולים לדיון כלל וכלל וכי הוא מתכוון לדרוש לתקן את כל הליקויים שהתגלו באגף הכשרות.

מלשכת רבה של ירושלים נמסר בתגובה כי הרב כלל לא דן עם העובדים בנושא והזמין אותם לביתו להמשך שיחה בסוגיות העומדות על הפרק במועצה הדתית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.