לקראת פסח • שירות מיוחד לגולשי 'קוקר' חיפוש תרופות כשרות לפסח לפי שם התרופה • המדריך המודפס מופץ ברחבי הארץ באלפי עותקים

לקראת חג הפסח הקרב ובא אתר 'קוקר' בשיתוף שירותי בריאות  'כללית' מגיש לגולשיו את האפשרות למצוא את התרופות הכשרות לפסח באישור בד"ץ העדה החרדית, על ידי חיפוש פשוט בלינק המצורף, ולמצוא את התרופה על פי שמה.

המדריך הוא הגדול והמקיף ביותר ומכיל כ – 2,000 סוגי תרופות מעודכנות ביותר לשנה הנוכחית, בהתאם ל"מדיק" – אינדקס התרופות והמוצרים הרפואיים של קהל הרופאים בישראל המעודכן ביותר לשנה זו.  המדריך מודפס באופן חדשני וייחודי, כאשר כל התרופות תורגמו לעברית.

מדריך התרופות יוצא לאור על ידי הרב הראשי של 'כללית' – הרב מנחם רוזנברג. בהכנתו השתתפו רוקחים מומחים אשר בדקו כל תרופה על מרכיביה, וכן רבנים פוסקי הלכה. כל התרופות המופיעות בחוברת אושרו על ידי ועדה מיוחדת של ביו-כימאים ורוקחים ובפיקוח הרבנים הראשיים וכל גופי הכשרות והבד"צים בארץ.

הרב מנחם רוזנברג מציין כי ניתן למצוא במדריך הדרכה לגבי מזון תינוקות ותחליפי חלב, תרופות הניתנות ללא מרשם רופא כגון ויטמינים ומינרלים ומזון רפואי המותר לשימוש בפסח. עוד מציין הרב רוזנברג כי המדריך מודפס באופן חדשני וייחודי, ומופץ כבר בימים אלו כדי שכל מי שזקוק לתרופה חלופית הכשרה לפסח יוכל להתכונן מבעוד מועד.

הרב אברהם קונסקי, אומר:  "הביקוש הרב למדריך התרופות מראה על נחיצותו בציבור . אנו בכללית קשובים לצרכי לקוחותינו שזקוקים בתקופת הפסח למידע אודות התרופות הכשרות ומגישים להם זאת במדריך זמין לכלל הציבור  הנמצא בכל מרפאה ".


מדריך התרופות מופץ באלפי עותקים בכל המרפאות, בתי החולים, בתי המרקחת, רופאים רבני ישראל, מועצות דתיות, יישובים, משטרת ישראל וצה"ל. הציבור המעוניין במידע יוכל לעיין במדריכים המצויים במרפאות.

 

http://www.clalit.co.il/clalitapp/passover/medindex.aspx

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.