אלי ישי נועד עם השר אריאל: "יש התקדמות, לא פריצת דרך"(וידאו)

לקראת ריצה משותפת? ח"כ ישי נפגש אמש עם השר אריאל במסגרת המגעים לריצה משותפת של השנים בבחירות. במקביל, ממשיך אריאל לנהל מו"מ עם נפתלי בנט

כשברקע המשא ומתן שמנהלת מפלגתו 'תקומה' עם הבית היהודי, נפגש השר אורי אריאל עם ח"כ אלי ישי כדי לדון באפשרות של ריצה משותפת דווקא עם מפלגתו החדשה. כך נחשף הבוקר ברשת ב'.

ע"פ גורמים המקורבים לשני הצדדים, בפגישה לא נרשמה פריצת דרך אולם חלה התקדמות של ממש.

אלי ישי בעצמו אמר בראיונות השונים שהעניק לתקשורת כי המו"מ עם אורי אריאל מתנהל כל העת.

כזכור, אמש (שלישי) חבר הכנסת אלי ישי הודיע השבוע באופן רשמי על הקמת מפלגה חדשה שתתמודד בבחירות לכנסת ה-20. "זה לא יום פשוט עבורי, לא יום קל", אמר ישי במסיבת עיתונאים שכינס בירושלים. "מטעם ש"ס מילאתי תפקידים רבים וחשובים בממשלות ישראל. התלבטתי רבות אבל בסוף אזרחי ישראל והעם הכריעו את הכף לצאת לדרך חדשה. זה לא קל ולא פשוט, הגעגועים שלי למרן הם עזים וקשים".

צפו במסיבת העיתונאים אמש (באדיבות רשת)

בתוך כך, בסקר שפורסם אמש מקבלת סיעת ש"ס רק 4 מנדטים, ח"כ בש"ס הגיב לסקר: "בקצב הזה אנחנו עוד עלולים להיעלם מהמפה הפוליטית", אמר. לדבריו, ייתכן מאד שזו היתה שגיאה לדחות את אלי ישי על הסף. "אני מקווה בשביל אריה דרעי שהוא יצליח למנף את הקמפיין החברתי ואת התדמית החדשה שהוא מנסה להלביש על התנועה. זה בסדר, זה נכון וכך ראוי, השאלה אם הכל לא יירד לטמיון בעקבות ריצתו של אלי ישי".

בש"ס מודעים היטב לתחושת החמימות שהשרה ישי על רבים מבין בוחרי ש"ס במשך השנים. "אריה דרעי חייב לרדת אל השטח, להתחבר אל השטח", הוא אומר. "אין מה לעשות. אלי ישי היה מחובר לאנשים. הקהל אהב אותו. אני מצפה מאריה שיפנים את המצב החדש. אנחנו בהחלט בבעיה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אלי ישי לך בדרכך זה והושעת את עמך את ישראל.

    עלה והצלח!!

    שסניק שרוף לשעבר |
    הגב