לראות ולא להאמין: הסרטון של נתניהו שמסעיר את הרשת (וידאו)

צפו בקטע הוידאו שצולם ב- 2009 וצבר תאוצה אדירה ברשתות החברתיות ביומיים האחרונים: בנימין נתניהו על בניית מעון חדש ומפואר לרה"מ ב- 650 מיליון שקל. שווה צפייה

סערה ברשת בעקבות ההחלטה לבנות מעון חדש לרה"מ ב-650 מיליון שקל, והפעם סביב הקלטה של רה"מ בנימין נתניהו מ-2009 בה הוא התנגד באופן נחרץ להחלטה דומה שקיבלה ממשלת אולמרט.

ההקלטה פורסמה בדצמבר האחרון בערוץ 10, אך בימים האחרונים הועלתה לפייסבוק ומשם התגלגלה לאלפי לייקים, שיתופים ותגובות סוערות. בדף הפייסבוק של "סטטוסים מצייצים", שם פורסם גם הסרטון, תקפו הגולשים את רה"מ ואת רעייתו שרה נתניהו.

כאמור, ערוץ 10 פרסם הקלטה בכנס בו דיבר נתניהו ב-2009 ותקף אז את החלטת ממשלת אולמרט לבנות מעון לרה"מ בסך של 650 מיליון שקל. ההקלטה פורסמה לאחר שבשבוע שעבר הממשלה אישרה לרכוש מטוס פרטי לרה"מ ב-70 מיליון דולר ולבנות את המעון החדש ב-650 מ' ש'. (לסיפור המלא)

"היום הממשלה הזו קיבלה החלטה שאומרת הכל, היא מסבירה את הכישלון הנורא שלה", תקף נתניהו בנאומו ב-2009, והמשיך: "בעת הזו, במשבר הכלכלי הנורא שפוקד אותנו, להוציא 650 מיליון שקל… מומו, אתה חושב בטח שזה בשביל הנכים, אולי בשביל הסטודנטים, אולי בשביל הילדים… לא. 650 מיליון שקל – שני שליש של מיליארד שקל – כדי לבנות בית ראש ממשלה חדש. איך הם קיבלו החלטה שערורייתית כזו? יש לנו גירעון, יש צרכים…".
נתניהו, יש לציין, הקפיא את הפרויקט לאחר שנבחר לראשות הממשלה ב-2009, אך כאמור בשבוע שעבר הוא אושר סופית בממשלה.

וידאו באדיבות גלובס

[alooma ref="e6ea5f3dfc41e68013d3090ccf98ab19.mp4" src="1"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכל דבר עת .הגרעון של המדינה ירד ,יש צדק במדינה שכולם תורמים למדינה זהו הדבר הכי חשוב בכל חברה ,הצדק.המצב הבטחוני נורמלי יחסית,הממשלה קבלה קצת דעת להגן על החיילים .עכשיו אפשר לפאר את המדינה בארמון לראש הממשלה.יתכן שבנימין נתניהו בכלל לא ישתמש בו .נקווה שהוא יהיה ראש ממשלה טוב ויבחר שוב.ברוך הד' המדינה דמוקרטית גם לחרדים והכל פתוח בס"ד.

  יפה יוסף |
  הגב
 2. ביבי חזרייהו! מתנהג ממש כמו חזיר. מאז ומתמיד הבן אדם היה קשור בנושא תאוותנות על חשבון הציבור! עיין ערך נירות ריחניים, ועיין ערך מסעדות ושמנים כמו המרוקאים!

  אלי |
  הגב
 3. צריך להגיש בג"צ נגד המנווול הזה ורעייתו המנוולת,ולהוציא צו שיאסור הבנייה.
  מכאן צריך להבין שהאיש אדם רע ורשע איגואיסט נטול רגשות,וצריך דחוף להעיף אותו מהשלטון ןגם מהארץ הישר לארה"ב.

  yeshurun |
  הגב