לראשונה: "אושר עד" פותחת סניף בתל אביב

רשת הסופרמרקטים המזוהה עם המגזר החרדי מגיעה לעיר הגדולה ומכוונת לקהל יעד חדש: צעירים וסטודנטים בדירות שותפים; המשמעות – תחרות עזה וצפי לירידת מחירים

רשת הדיסקאונט "אושר עד" פתחה לראשונה סניף בתל אביב ה-15 במספר מאז הקמתה לפני שש שנים. גודלו של הסניף כ- 6,000 מ"ר (מתוכם כ- 2,000 מ"ר חניה) והוא נחשב לגדול ביותר בעיר. הסניף הוקם ליד היכל "מנורה מבטחים" (היכל נוקיה לשעבר) ברחוב ד"ר וולטר מוזס שבשכונת יד אליהו.

הרשת מאופיינת במוצרים איכותיים במחירים נמוכים יחסית ובאריזות גדולות – דבר שמתאים למאפייני השכונה שבה מתגוררים סטודנטים רבים בדירות שותפים. ואולם, הסניף החדש לא מכוון רק אל סטודנטים ואל תושבי השכונות הקרובות כמו כפר שלם ויד אליהו, אלא גם למשפחות ברוכות ילדים ולצעירים ממרכז תל אביב שמאסו במחירים הגבוהים של המרכולים מתחת לבית.

למרות התחרות העזה באזור, שלעיתים מונעת מעסקים דומים לסגור את העסק בשבת, ב"אושר עד" החרדית מתחייבים לשמור על אופייה הכשר.

מנהל השיווק של הרשת, דוד בן הרוש, מסר כי "אני בטוח שלמתחרים נוח שאנחנו נחים בשבת – אבל אנו לא רואים בכך מגבלה, אלא זכות ויתרון! אושר עד תמשיך לעשות הכול למען הלקוח, תמשיך למכור במחיר נוח ואפשרי לכל כיס ותילחם למען הפחתת יוקר המחייה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין שרות כלל. לא עונים לטלפון בסניף תל אביב ור"ג

    לא עונים לטלפון בסניף ת"א וגם בני ברק.
    אין מכונה לחיתוך לחם בסניף ת"א

    לקוחה |
    הגב