לראשונה: אפליקציית משלוחי מזון כשרה ושומרת שבת

תחום משלוחי המזון והמנות המוכנות מוכר כבר כמה שנים ברחבי העולם, בעיקר בערים הגדולות, לפי חלק מהתחזיות עד סוף שנת 2019 למעלה מ550 מיליון איש ישתמשו באפליקציות למשלוחי מזון. גם בישראל, חווה התחום צמיחה דרמטית עם מכירתה של תן ביס הישראלית בסכום של 135 מיליון אירו לחברת טייק-אוויי (Takeaway) ההולנדית וכניסתה של וולט הפינית לפעילות בשוק הישראלי.

למרות הפעילות הנמרצת, לציבור שומרי הכשרות המקפיד גם על רכישה רק מעסקים שומרי שבת, לא ניתן מענה אצל החברות הקיימות. מצב זה השתנה לאחרונה עם כניסתה של חברת FOOD2YOU לתחום משלוחי המזון הכשר והכשר למהדרין.

מודל הפעילות של החברה, שאמש הושקה באירוע רשמי, מבוסס על צוות משלוחנים גדול שעובדים כעובדי החברה ואינם עובדים של המסעדות ובתי האוכל השונים. בזכות פיזור רחב של משלוחנים, מתחייבת החברה לספק את ההזמנה תוך זמן מועט ובאחריות מלאה של חברת המשלוחים, זאת בשונה מפורמט ההזמנות שמתבצעות ישירות דרך המסעדה.
בחודשים האחרונים נערך פיילוט של האפליקציה באזור ירושלים, עם קרוב ל-1000 משתמשים רשומים.

כבר כיום, האפליקציה הכשרה עובדת עם למעלה מ-100 מסעדות כשרות או בכשרות מהדרין באזור ירושלים, ובימים אלה מתבצעת ההתרחבות גם לאזור המרכז עם קבוצת מסעדות ראשונה שכבר פתוחה לפני המשתמשים.

נכון להיום FOOD2YOU גייסה השקעות בסכום של 300,000$ ובימים אלה היא מצטרפת לתכנית BizLabs – החממה לסטארטאפים חרדים בשלבים מתקדמים שפועלת במתחם ביזמקס בירושלים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.