לראשונה בישראל :29 שקל לחודש לכל החיים לחבילת סלולר מלאה עם 40 גיגה-בייט בחודש

"בלי טריקים או שטיקים, בלי הפתעות בחשבונות בסוף החודש"

אקספון השיקה הבוקר את ספקית הסלולר החדשה בשוק, We4G, עם מבצע השקה יוצא דופן: 29 שקל לחודש לכל החיים לחבילת סלולר מלאה עם 40 גיגה-בייט בחודש.

החבילה של 40 גיגה-בייט ב-29 שקל לכל החיים תוצע רק בתקופת ההשקה. במקביל מציעה החברה חבילה של 10 גיגה-בייט לחודש ב-19 שקל ל-24 חודשים, שלאחר מכן יעלה מחירה ל-49 שקלים. סים עולה 19.9 שקל בחודש ונשלח בחינם בדואר ישראל

במקביל מדגישה החברה מתן שירות איכותי שיבדל אותה מחוויית השירות שאליה רגילים משתמשי הסלולר בישראל. "בלי טריקים או שטיקים, בלי הפתעות בחשבונות בסוף החודש", הבטיח בעלי אקספון ו-We4G, חזי בצלאל, במסיבת עיתונאים שערכה החברה בתל אביב: "חברת הסלולר תהיה מחויבת לחברה הישראלית, מכובדת, אהודה ולא שנואה. הלקוחות הם שותפים ולא אויבים. נביא לעולם התקשורת הגינות, שקיפות, מקצוענות, הקשבה ואמינות".

"לא נציע חבילות מסובכת שמבלבלות צרכנים, לא נציע מחיר שחל רק מהמנוי השני", אמר מנכ"ל החברה, יעקב נדבורני. "לא נחייב לקוחות לפני הפעלת הסים, ובטח שלא נחייב במחיר של 99 שקל. לא נחסום גלישה ללקוחות בסוף החבילה ולא נחייב אוטומטית על חבילות גלישה נוספות. לא ניתן טאבלטים וסמארטפונים במתנה, לא נמכור שירותי ערך מוסף שעולים ביוקר כמו רינגטונים ופנטונים. לא נגבה סתם ככה 15 שקל על שיחת רומינג מחו"ל כי הלקוח שכח לקנות חבילה. מי שחייב לקנות סלולר מחברת הסלולר או חייב להוריד רינגטון, אנחנו פחות מתאימים לו. מי שרוצה לוודא שהחשבון שלו הוא בדיוק כמו שהחברה הבטיחה, אגורה לא יותר, זה בדיוק המקום בשבילו"

"ניתן רשת סלולר איכותית. יש לנו את מקבץ התדרים הרחב ביותר שיבטיח גלישה איכותית. ניתן תמחור משתלם, ובעיקר נעבוד קשה להיות חברה הגונה ושקופה. ההצעות שלנו יהיו ברורות ופשוטות. יהיו לנו מגוון עשיר ומלא של פעולות בדיגיטל והכל יהיה שקוף לו. כל מה שנציג עושה, ישוקף מיד ללקוח באופן אוטומטי. ניתן שירות 360 מעלות, כולל מענה אנושי של 24 שעות בערוצים טקסטואליים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.