לראשונה: דאע"ש ערף ראש של חטוף בסיני

טרור הזוועות מתקרב לגבול: דאעש הוציא להורג את החטוף הקרואטי שבו החזיק בחצי האי סיני בשבוע האחרון

זוועות דאע"ש נמשכות: השלוחה של ארגון הטרור האכזרי בעולם (המדינה האילמית – דאע"ש) בחצי האי סיני פרסמה היום תמונה של גופתו כרותת הראש של החטוף הקרואטי שאותו היא החזיקה בסיני.

לתמונה צורף הכיתוב: "הריגתו של השבוי הקרואטי, בשל השתתפות ארצו במלחמה נגד דאעש גם אחרי שהאולטימטום שהצבנו פקע".

העריפה מוגדרת כתקימית זאת בשל העובדה שזו הפעם הראשונה שאנשי דאע"ש מבצעים פעולה כזאת בסיני. עד כה פרסם בעבר כמה וכמה סרטונים של עריפת ראשי חטופים זרים, אבל הם צולמו בסוריה, בעיראק ובלוב.

כזכור, בתחילת השבוע פורם כי קבוצת ג'יהאדיסטים בבריטניה, חברי ארגון דאע"ש, מתכננת לבצע פיגוע גדול באירועים לציון 70 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה, שיערכו בסוף השבוע הקרוב במרכז לונדון.

דאע"ש מתכנן לפוצץ לא פחות ממעלת מלכה אנגליה, מי שעומד מאחורי התכנית הזדונית הם מפקדי מדינת האסלאם, אשר נמצאים בעירק ובסוריה.

על פי הדיווח, באירועים צפויים לקחת חלק אלפי אנשים, שחוששים לצאת מביתם. אך למרות הדיווחים המשטרה הבריטית מנסה להרגיע וקוראת לאנשים שלא לוותר על תכניותיהם ולהגיע לאירועים כמתוכנן.

דובר המשטרה פנה לציבור הבריטי ואמר: "זה תמיד מסייע כשעיתונאים חושפים מידע הקשור למקרים פליליים ולפעילויות טרור. העדיפות שלנו היא ביטחונם של כל מי שיגיע לאירועים או יהיה מעורב בהם". הוא קרא לאזרחים להיות רגועים אך ערניים, ולדווח למוקד טלפוני מיוחד שאת מספרו הוא הקריא, על כל פעילות או חשד שעולה להם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.