לראשונה: הירש מגיב לסערה סביב מינויו

המפכ"ל המיועד שיופיע מחר בפני ועדת טירקל הודה בעמוד הפייבוק לתומכיו. נתניהו: "אני מגבה את ארדן"

המפכ"ל המיועד, תא"ל גל הירש, מתייחס הבוקר לראשונה לסערה סביב מינויו. בפוסט מיוחד שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו כותב הירש: "חברות וחברים שלום, אני נערך היום להופעתי בפני ועדת טירקל ומבקש להודות למחבקים,למברכים ולתומכים על המילים החמות ועל האכפתיות. אני מבקש גם להבהיר חד משמעית כי כל טענה כנגד המשטרה או אגף החקירות והעומד בראשו, ניצב יצחקי אינה על דעתי ולא נמסרה מטעמי!".

הירש מוסיף: "אנחנו מדינה דמוקרטית,המשטרה חייבת להעניק כל סיוע נדרש ליועץ המשפטי לממשלה בבדיקתו את המינוי ואני בוטח ביושרתם של האנשים ובנקיון התהליך. מסע השמצות והדלפות שונות לתקשורת גורמות נזק לשמי הטוב, לכך אני רגיש ועל כך היתה התרעומת".

"הבעתי נכונות מלאה להתייצב למשימה מתוך הערכה ואהבה לאנשי משטרת ישראל והכרה בחשיבות הגדולה של הארגון ומשימותיו. יום נעים לכולם, גל", מסיים הירש את דבריו.

בתוך כך, בישיבת הממשלה שהתקיימה הבוקר גיבה נתניהו את המינוי בקולו. "אני נותן גיבוי מלא לשר לביטחון פנים במאמצים שלו למנות את האיש הטוב ביותר לתפקיד המפכ"ל…גל הירש הוא האדם הנכון במקום הנכון, הוא קצין ערכי ומסור, יש לו יכולות גדולות לחולל שינויים ולתרום תרומה לחיזוק משטרת ישראל ושלטון החוק במדינה", אמר נתניהו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.