לראשונה: הראשון לציון הרה"ג רבי יצחק יוסף יגיע הערב למעמד סליחות וקבלת פנים בשכונת 'הר חומה' בי-ם

בתוך כך, הגר"א עמרמי מרבני שכונת 'הר חומה' התבטא בשיעורו השבועי: 'רבני הצינות הדתית גזלו לאברכים את פת הלחם בזה שתמכו בקיצוצים'

הערב מעמד 'סליחות' וקבלת עול מלכות בהשתתפות הראשון לציון הרה"ג רבי יצחק יוסף שליט"א בנו של מרן רבי עובדיה יוסף שליט"א. המעמד התקיים בבית הכנסת ' חסדי שמואל' רחוב הרב מן ההר 1 בשכונת הר חומה בשעה 18:00 שבראשות הגר"א עמרמי. במעמד הסליחות צפויים להשתתף מאות אנשים. החזן והפייטן ר' משה חבושה יעבור לפני התיבה. לאחר מכן יערכו שירה וריקודים לכבוד הכתרתו של הראשון לציון הגרה"ג רבי יצחק יוסף שליט"א המגיע לראשונה לשכונה מאז היבחרו. הראשון לציון צפוי למסור שיחת חיזוק והתעוררות לרגל הימים הנוראים.

בתוך כך, הגר"א עמרמי מרבני שכונת 'הר חומה' ורב ביה"כ המרכזי הספרדי 'חסדי שמואל' בשכונה התבטא השבוע במהלך שיעורו השבועי בדברים חריפים מאוד על חלקם של אנשי הצינות הדתית  בגזירות שהוטלו כנגד בני התורה השבוע. " השבוע גזלתם מאברכים את פת הלחם, אתם רבני הצינות הדתית, בזה שתמכתם בשר האוצר להוריד את מילגת הלימודים ל- 270 שקלים, שהיא הורדה של כ- 500 שקל לכל אברך" כאב הגר"א עמרמי. "אני רואה את האברכים כיצד הם כורעים ורעבים ללחם- רואה אני את דמעותיהם, ואתם שגזלתם את העניים במסווה של כיפה וזקן- עתידים אתם למידת הדין מתוחה בשמים. תמהני כיצד הרב דב ליאור בראש השנה מול היכל ה' ויאמר להקב"ה: דאגתי לעולם התורה, דאגתי לתורה שלך, וישאלוהו בשמים במה דאגת? בכך שגזלת פת לחמם של לומדי תורה?. הכיצד יעמוד הרב חיים דרוקמן מול היכל ה' בשעת תקיעת שופר שבא להזכיר את מתן תורה ויאמר: הצלחנו למגר את עולם הישיבות, הצלחנו לצמצם את עולם התורה- אוי לעיניים שכך רואות, אוי לאוזניים שכך שומעות". הגר"א עמרמי קרא לציבור הרחב לחזק את לומדי התורה, וכל אחד ירים קרנו ויוסיף מתרומתו למען אברכי הכוללים.

בתמונה: הגר"א עמרמי עם הרשל"צ רבי יצחק יוסף

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. צודק מרן שליט"א שכינה אותם בית של גויים
  הבהמות תקפו אותו
  אתם בית של גוייםםםםםםםםםםם ממשששששששששששששששששששששש
  תתביישו לכם אתם חיות דו רגליות
  בנט זה ממש שטן
  חכו חכו מה מחכה לכם תתקעו חזק בחכהההההההההההה חחחחחחחחחחחח

  ינעל אבוקום אנשי הבית היהודי |
  הגב
  • אתה ספרדי תמים ומטומטם ימפגר מרובע

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב