הועידה הארצית של 'דגל התורה' תתכנס

היסטוריה: ועידת 'דגל התורה' תתכנס לראשונה בחודש אדר א' הקרוב בהשתתפות מאות נציגי, ראשי, חברי ופעילי המפלגה {לאחר עשור}

ועידת 'דגל התורה' תתכנס לראשונה מאז שנת 2005 בחודש אדר א' הקרוב בהשתתפות מאות נציגי, ראשי, חברי ופעילי המפלגה למשך מספר ימים. כך החליטה היום הנהלת 'דגל התורה' בישיבה מיוחדת שנערכה בבני ברק בהשתתפות חברי הכנסת והועדה הרוחנית, לאחר שהוועידה הכללית הקודמת, נערכה לפני כעשור מאותה שנה, למעשה, לא התקיימו כינוסים מרכזיים לכלל הפעילים מלבד כינוסי בחירות.

הוועידה הארצית הקודמת של דגל התורה התקיימה במלון "עדן אין" בזכרון יעקב, במעמד מועצת גדולי התורה וכ-300 עסקני המפלגה מכל רחבי הארץ. כזכור, השיא בוועידה הקודמת היה בעת כניסתו לאולם של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן אז הקהל נעמד על רגליו וקידם אותו בשירה אדירה.

באירוע שיימשך כמספר ימים צפויים ליטול חלק חברי מועצת גדולי התורה של דגל התורה, כולל הנציגות המפלגתית והעסקנית. אם בוועידות מפלגתיות אחרות שומעים רק על פוליטיקה, בוועידה זו ניתן יהיה להאזין גם לקולות אחרים ומרעננים שידברו דברי תורה והלכה.

המחלוקות בין 'אגודת ישראל' ל'דגל התורה' ושאלת האי שוויון בין המפלגות צפויה לעלות על שולחן הדיונים במהלך הועידה, כמו כן תעלה במקום סוגיית הציות לגדולי ישראל והתאחדות הפעילים והנציגים תחת מטרייה אחת של גדולי ישראל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בס״ה משה גפני דואג לקצת תעסוקה למזכ״ל יעקב אשר,שלמסקנה נותר בחוץ ….וגפני צוחק כל הדרך לחזו״א 5 ..ומפזם לעצמו ויוותר יעקב לבדו….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב