האם המכתב הבוקר ב"יתד" נועד לבלום פרסום הקלטות נוספות?

הבוקר, מתפרסם בעיתון 'יתד נאמן' מכתבם של גדולי ישראל נגד עיתון "הפלס", כשלראשונה, בתולדות העיתון, יתד מזכיר במפורש את שם עיתון 'הפלס'.

עד היום, הגישה בעיתון 'יתד נאמן' הייתה התעלמות מוחלטת מכל איזכור של העיתון המתחרה "הפלס". המאבק בעיתון התנהל בדרכים אחרות, אך באופן רשמי לא הייתה שום התיחסות מעל דפי העיתון.

כאמור כעת ביתד החליטו להסיר את הכפפות לגמרי והמכתב הקשה של גדולי ישראל, מתפרסם שחור על גבי לבן בעיתון הבית, עם איזכור מפורש של שם העיתון.

הסיבה למהלך התקיף הזה קשורה במספר גורמים, ביניהם ההפגנות הספונטניות שנערכו לאחר מעצרו של הבחור מאשדוד.

בבית מרן הגראי"ל נשמעה ביקורת קשה על הפעילות והנזק שגורמים אנשי הפלג הירושלמי, ולכן הוחלט לעלות דרגה, ולתקוף את העיתון באופן רשמי.

אך לפי שמועות שמתרוצצות ברחבי העולם החרדי, ישנה סיבה משמעותית יותר שהובילה למכתב האמור. כזכור התפרסמו מספר הקלטות מבית מרן הגראי"ל שטיינמן, ע"י אנשי הפלס. אלא שההקלטות שפורסמו הם רק חלק קטן מכמות גדולה של הקלטות ששעדיין בידיהם.

בקרב העסקנים בחזון איש 5 יש לחץ מכך שההקלטות שבידי אנשי הפלס ידלפו בצורב כזאת או אחרת, ומשכך החליטו להחריף את המאבק, עם רמז עבה למה שצפוי בהמשך.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המשך של קודם. והפעם שאלה חשובה לאתר קוקר. האם לא קראתם על ויקיליקס 2??????
  נא עיינו באתרים וואלה וNRG [גם אתם שייכים למעריב לא כן?]

  עהרנפעלד |
  הגב
 2. ואני חושב שזה קשור לסקר TGI,
  שכנראה מחמיא מאוד להפלס, ונותן פחות ליתד.

  ישכר דוב |
  הגב
  • ואתה גם צודק אבל יש סבירות גם לגבי ההקלטות למרות שאני לא רואה מה ניתן להוסיף על ידי המכתב ומה יועיל המכתב שהוא פרווה ביחס למה שהיה בבחירות ולא הועיל!
   לכל היותר הם שוב יזעקו זעקה גדולה ומרה על "פגיעה נוראה בגדולי ישראל" בה בעת שהם מנצלים אותם עד תום וגורמים לבזיונם

   עהרנפעלד |
   הגב