לראשונה: מסיבת קיץ ענקית לסטודנטים חרדים

אגודת הסטודנטים של הקמפוס החרדי בקריה האקדמית אונו, הרימה אירוע קיץ מיוחד במינו לנעילת שנת הלימודים תשע"ה במתחם בריכת נס – הרים.

בחודש האחרון, אגודת הסטודנטים של הקמפוס החרדי בקריה האקדמית אונו, הרימה אירוע קיץ מיוחד במינו לנעילת שנת הלימודים תשע"ה במתחם בריכת נס – הרים.

הסטודנטים חגגו במתחם הבריכה המרווח, לצלילי מוסיקה חסידית ואוכל כיד המלך. את האירוע יזמו יו"ר האגודה עקיבא חופי, מנכ"ל האגודה יאיר דויד ורשבסקי וסגניתו חיה מנוחה קאליש, אשר גם הם סטודנטים מן המניין. האירוע התקיים בשני סבבים, לגברים ונשים בימים שונים.

"האגודה עשתה מהפך אדיר בשנתיים האחרונות" אומר עקיבא חופי יו"ר המכהן בקדנציה שניה. "במסגרת הרחבת פעילויות האגודה לטובת הסטודנטים החרדים בקריה האקדמית אונו, הקמנו גמחי"ם שונים ומגוונים לרווחת הסטודנטים החרדים, החל ממטענים, דרך תרופות וכלה בסידורים לתפילה בכיתות הלימוד. חשוב לנו כאגודה חרדית לתת מענה לכל הצרכים של הסטודנט החרדי הן ברמה הלימודית, והן ברמת הנוחיות. את אירועי הקיץ ארגן צוות האגודה, המנכ"ל יאיר דוד ורשבסקי יחד עם סגניתו חיה מנוחה קאליש, אשר לפני כמה חודשים דאגה לסגור את המקום ל- ל300 סטודנטיות חרדיות ול-300 סטודנטים חרדים במועדים שונים,  ולהפיק אירוע שהסטודנטים לא ישכחו לעולם. האירוע היה מלווה באוכל איטלקי משובח ושתיה בשפע ואף דאגה להסעות, כל זאת על חשבון האגודה."

הסטודנטיות  ממקצועות הבריאות בקמפוס החרדי באור יהודה, משבחות גם הן את ההפקה וטוענות שהחוויה היתה מדהימה למעלה מן המשוער והינן מחכות לעוד אירועים מבורכים כאלה, אשר נועדו לתת לסטודנט מעט חופש לאחר שנת לימודים מאומצת, כל זאת תוך כדי שמירה על כללי הצניעות והתאמה מלאה לסטודנט החרדי.

דובר האגודה נתי גמליאל מספר כי אגודת הסטודנטים פועלת ב-2 הקמפוסים החרדיים של הקריה האקדמית אונו, בי-ם ובאור יהודה, ומטרת האגודה הינה לדאוג לסטודנט החרדי הקטן מול המכללה ולסייע לו בשלל מישורים בכדי שיצליח להתרכז בלימודיו.

 

נתי 2

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.