לראשונה: רומן זדורוב מדבר מהכלא(וידאו)

מספר שבועות לאחר שבית המשפט דחה את הערעור שהגיש והשאיר אותו במאסר, רומן זדורוב מדבר על הכל. אל תפספסו

"אין שום הוכחות לשום דבר, המדינה עשתה טעות": כך אומר רומן זדורוב בראיון לערוץ 2, מספר שבועות לאחר שבית המשפט העליון החליט שלא לקבל את ערעורו על הרשעתו ברצח הנערה תאיר ראדה לפני כתשע שנים.

"אני לא יודע שום דבר ממה שהיה בהכרעת דין"…אני לא קורא עברית ולא קיבלתי את הפרוטוקולים כדי שמישהו יקרא לי מה היה שם. אני ישבתי והמתורגמנית אמרה לי ששני שופטים זיכו אותי ואחד אמר שהרשיעו אותך. אנשים התחילו למחוא כפיים ופתאום הכפיים הפסיקו והשופט התחיל לדבר. אחר כך לקחו אותי, שמו אותי בתא אחר, התחילו להגיד שמתורגמנית טעתה". צפו


(באדיבות רשת)

זדורוב ממשיך לכפור בהאשמות וטוען לחפותו: אין שום הוכחה…הם רק אומרים שיש הוכחות. חרטא ברטא יש. אין הוכחות, רק מילים ודיבור. זהו". זדורוב מוסיף: "אני מבין שהמדינה עשתה טעות. לא מדינה עצמה. המשטרה עשתה טעות, התחילה להיות בלחץ, בסוף הרשיעה מישהו ועכשיו צריך להגיד- 'כן'. מצד שני, אני מבין שאף שופט לא רוצה לשחרר אותי בגלל הדבר הזה – כי אחר כך צריך לקחת את כל הנהלת המשטרה ולזרוק החוצה, כי הם לא עובדים. ואני לא חושב שאפשר לעשות את זה".

צריך להגיד לאנשים "תסתכלו מה פה קורה, תסתכלו איפה העיניים שלכם". המשטרה עושה מה שבא להם, התביעה צועקת- 'יש לנו הוכחות', אבל איזה הוכחות? עדיין לא ראיתי שום הוכחה".

בהמשך הראיון חזר זדורוב על טענותיו וניסה להסביר מדוע "הראיות" שהובילו להפללתו – שקריות.

בסיום הראיון הביע זדורוב אמונה בכך ש"גם אם יקח עוד זמן – האמת תצא בסוף לאור".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אם ישחררו אותו הוא ימשיך לחיות אם אשתו היהודייה – אז עדיף שבכל מצב שב בכלא

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב