לרקוד בשתי חתונות • זוגות שחותנו ע"י הרב המזייף יוסי בן הרוש, נאלצו להנשא שוב על פי ההלכה.

כבר לפני כחמש שנים אסרה הרבנות על הרב יוסי בן הרוש לחתן זוגות. אך הרב הרוש מתעלם מהחלטת הרבנות וממשיך לקיים טקסי קידושין ומזייף חתימות של רבנים.

הרב יוסי בין הרוש נחשד ב-15 אישומים חמורים בגין זיוף ומרמה. הפרשה החמורה נחשפה לאחר שאחד הזוגות שנישאו לפני כשנה ע"י הרב יוסי בן הרוש הגיע להרשם כזוג נשוי במשרד הפנים, ולמרבה ההפתעה גילה שהנישואים שלהם אינם תקפים ולא ניתן לרשום אותם כנשואים. מתברר כי הרב "הנחמד" שקידש אותם, עושה זאת למרות שכבר לפני כחמש שנים הרבנות הראשית אסרה עליו לערוך חופות וקידושין. הסתבר שבמהלך שנים אלו התעלם הרב מהחלטת הרבנות והמשיך לחתן זוגות רבים שפונים אליו ואף מזייף חתימות של רבנים שמעולם לא נפגשו עם בני הזוג.

כעת נאלצים זוגות רבים לשוב ולהתחתן ברבנות מכיוון שהקידושין שלהם פסולים על פי ההלכה.

הרב הליברלי, כך הוא מוכר בקרב זוגות שהרבנות מקשה עליהם להתחתן בגלל ספק יהדות של אחד מבני הזוג, וזו הסיבה שהרבנות לקחה ממנו את ההיתר לחתן. אבל הוא מבחינתו מצא דרך להמשיך לחתן זוגות ע"י זיוף אישורים שמסר הרב בן הרוש לזוגות שאותם חיתן, עליהם התנוססו חתימותיהם של רבנים שמעולם לא פגשו את הזוגות.

בראיון לכתב ערוץ 2 אמר הרב הרוש : "אני הרב הכי מבוקש במדינת ישראל והכל בא מקנאה וצרות עין".

גם החופות אותן ערך מוטלות בספק כשרותם, סיפרו אחד הזוגות שנשאו אצל הרב בן הרוש, '"השמות שהיו כתובים בכתובה הם של אנשים אחרים" בנוסף זוגות שנישאו דרך הרב בן הרוש אומרים, התנהגותו של הרב אינה תואמת את השקפת עולמו, זאת לאחר שתועד בסרט החתונה רוקד בעזרת הנשים, זו התנהגות בלתי הולמת, התנהגות שאינה מתאימה לרב שמקדש.

כאמור הרבנות איננה מכירה בקידושין אותם מסדר הרב בן הרוש, ולכן נאלצו זוגות רבים להתחתן שוב לאחר שהנישואין שלהם לא קיבלו תוקף הלכתי ברבנות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.