"לשלוח בחורים צעירים בני 16 לריב עם שוטרות?"

גפני מסיר את הכפפות: לאחר ההפגנות הסוערות, חבר הכנסת משה גפני, שובר שתיקה ויוצא למתקפה חריפה כנגד מפגיני הפלג. האזינו.

לאחר ההפגנות הסוערות בשבוע שעבר, חבר הכנסת משה גפני, שובר שתיקה ויוצא למתקפה חריפה כנגד מפגיני הפלג שחוסמים את כבישי ישראל מידי כחודש בניגוד לדעתם של כל גדולי ישראל.
"במשך עשרות שנים לא זזתי מילימטר בלי הוראות שלהם (הרבנים)", אמר גפני בכנס פנימי של חנוכת בית כנסת בגבעת זאב. "מעולם לא קיבלנו הוראה לעשות הפגנה. מעולם. אני לא מדבר שלפעמים עושים הפגנה… השבוע למשל (הפגינו) על דברים שלא קיימים, אני מניח שקיים. איפה קיבלנו? איפה הייתה המסורת של לעשות הפגנה?"

Record 2017 02 12 11 41 32 640 from Kooker on Vimeo.

"לשלוח בחורים צעירים בני 16 לריב עם שוטרות? איפה נשמע בעולם דבר כזה? איפה זה היה?", המשיך גפני בזעם כלפי סקריקי הפלג "אבל כאן (בית הכנסת), המקום הזה הוא מקום שמונהג על ידי הרבנים".

במקביל, פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום לבית משפט השלום בעיר כתבי אישום נגד תשעה נאשמים שהשתתפו בהפגנות: עמרם מרגלית מואשם בהשתתפות בהתפרעות בירושלים בשבוע שעבר, במהלכה השליך לפי כתב האישום אבן לעבר שוטר.

 

שני נאשמים נוספים, נתן פפנהיים ויונה דוד פרל מבית שמש, מואשמים כי לא נשמעו להנחיות קצין המשטרה לפזר הפגנה בלתי חוקית בבית שמש והתנגדו לשוטרים תוך שימוש באלימות. שלום יעקב פרידמן מואשם כי נטל חלק בהתפרעות ברחוב שבטי ישראל בירושלים, הבעיר עיתון שהיה מונח על הרצפה והשליך אותו בוער לתוך פח אשפה – וחמישה נוספים הואשמו בגין התפרעות וחסימת כבישים באזור בית שמש.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מתנהגים בדיוק כמו שלימדו אותם בבני ברק על ידי הצועק בעל הלשון שצעק לא לאלימות וכל חייו וגם המותו התנהג באלימות דיו לעבד שיהיה כרבו

  אביגדור |
  הגב
 2. רק באתרים ה"חרדיים" 50% מהתוכן קשור לצבא ול"דןגמניות" חרדיות, 25% לניתוחים פוליטיים של חילוניים חובשי כיפות, 25% לחנפנות למי שכרגע מבחינתכם הוא המאן דאמר כשהכוכבים הם הח"כים. אם אתם מתנגדים נמרצים לפלג אז אני יודע שאני במקום הנכון

  חגי |
  הגב
 3. משה גפני

  אתה נשלחת כמייצג של עולם התורה

  מי כמוך יודע שממש לא "הכל בסדר" כמו שאתם מציגים את זה

  בחורים ספרדים שמגיעים ללשכות מקבלים שכנועים להגיע לצבא

  בנות חרדיות נעצרות על פגמים טכניים

  המחוז החרדי עומד ובועט ומשתלט לאט אבל בטוח על המוסדות

  ועל מה אתם נלחמים ?

  על דירקטוריונים חרדים – החולצות הכחולות

  אז במה אתה מייצג אותנו ?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • משה גפני אתה נשלחת כמייצג של עולם התורה אע"פ שאתה לא קשור לתורה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב