לשעבר ח"כ: אמנון כהן מונה לראש מכון התקנים

המועצה הכללית של מכון התקנים הישראלי אישרה היום את מינויו של אמנון כהן לתפקיד ראש מכון התקנים. ' המינוי הגיע לאור דיל שנרקם בין אריה דרעי בהיותו שר הלכלה להתאחדות התעשיינים, בראשות שרגא ברוש. {הדיל של דרעי}

המועצה הכללית של מכון התקנים הישראלי אישרה היום את מינויו של אמנון כהן לתפקיד ראש מכון התקנים.

אמנון כהן, כיהן בעבר כחבר כנסת מטעם מפלגת ש"ס במסגרת תפקידו שימש בין היתר כסגן יו"ר הכנסת, יו"ר הוועדה לביקורת המדינה, יו"ר וועדת הכלכלה, יו"ר וועדת הפנים והגנת הסביבה, יו"ר הוועדה לפניות הציבור, חבר בועדת כספים ועוד. קודם לכן שימש כממלא מקום ראש עיריית רמלה וממונה על קליטה ורווחה בעיר וייסד את תנועת עולמ"י רמלה (עולים למען מדינת ישראל).

כהן מחליף את רן כהן, ששימש כראש המכון בשנים 2011- 2016.

אלי שטיין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "אני מברך על בחירתו של אמנון כהן לראש מכון התקנים, ומשוכנע כי יחד נוכל להצעיד את מכון התקנים להישגים משמעותיים. ברצוני להודות בשם כל עובדי מכון התקנים הישראלי לרן כהן, ראש המכון הפורש על תרומתו הרבה לשגשוג המכון".

אמנון כהן, ראש מכון התקנים החדש: "אני נרגש מאוד נוכח האתגר והכבוד הגדול לו אני זוכה בהובלת מכון התקנים הישראלי. אני רוצה להודות ליושב במרומים ולצוות הועד הקודם, לדירקטוריון ולמועצה הכללית של המכון על בחירתם ואמונם בי. מדובר באחד התפקידים

החשובים במגזר הציבורי. למרות אופיו ההתנדבותי של התפקיד, אני מתכוון להירתם במלא המסירות לשליחות חשובה זו. זה האתגר להוביל את המכון לנושאים חדשים".

ע"פ הדיווח ב'דה מרקר' המינוי הגיע לאור דיל שנרקם בין אריה דרעי בהיותו שר הלכלה להתאחדות התעשיינים, בראשות שרגא ברוש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.