תמי מונטג בבקשה דיי… !!!

מיצינו! שמענו! בחשנו! ומעכשיו גם נגעלנו! הבנו את הפרנציפ, קלטנו את הרעיון, אנחנו ילדים גדולים, מספיק עם הברברת! מספיק לערבב אותנו שוב ושוב, זה כבר מתחיל להרגיז, תשארי היכן שאת, אנו נישאר היכן שאנחנו, הכל בסדר והכל לא בסדר {דעה}

לתמי וינשטיין בבקשה דיי… !!!
מאת: קוראים שמתחילים להתעצבן.
מיצינו! שמענו! בחשנו! ומעכשיו גם נגעלנו! הבנו את הפרנציפ, קלטנו את הרעיון, אנחנו ילדים גדולים, מספיק עם הברברת! מספיק לערבב אותנו שוב ושוב, זה כבר מתחיל להרגיז, תשארי היכן שאת, אנו נישאר היכן שאנחנו, הכל בסדר והכל לא בסדר.

לא בסדר שאת ממשיכה לתקוף את הבאר ממנו היית אמורה לשתות מים, ולצערנו לא השכלת להרוות את נשמתך הצמאה במים רוחניים, והשקית את עצמך בכוס תרעלה, אבל זו זכותך, ובואי לא ניתמם, היי שלום היכן שאת, אינך חסרה לנו, ולא אנו לך.

בגדול אפשר לומר שהיה לנו מסקרן כקוראים להיחשף לקלחת הרב גוונית שהנחתתם עלינו ביום בהיר, כל צד התאמץ לומר את דברו בדרך שלו, היה מי שנזכר, היה מי שבכה, היה מי שהצטער, היה מי שחיבק, היה מי שניסה לקרב, אבל עקרונית נחתנו בשלום ופנינו לכיוון איסוף הכבודה, וכל כבודה בת מלך פנימה, (מבחינתנו בכל אופן).

בסדר שאת מלאה טענות כרימון, כי אין לך דרך אחרת, אין לך אפשרות שונה מזו, ואנו מבינים זאת, שאין מצב שתבואי כיום ותאמרי אני חוזרת הביתה – לבית סבא וסבתא, לחמימות לאהבה לשורשים ולחיק המשפחה הנכבדה והיקרה.

מבחינתנו הפכנו דף, הסיפור מאחורינו, פנינו לעתיד משפחתנו ילדינו נכדינו ניננו עוללינו וטפינו, דשנו עד דק, איננו ממעלי הגירה, ואין בכוונתנו להמשיך ללעוס את הדייסה.

הצדדים אמרו את גרסתם בצורה יפה וברורה קבל עם ועדה, וכל מילה נוספת מיותרת, כל ניסיונותייך לתפוס שוב כותרות בנידון מכאן ואילך, לא יעלו יפה כי הכל כבר דובר ואין מה לחדש, וחבל שנעלב שלועגים לאינטלגנציה שלנו, כך שנבקשך לחפש תעסוקה אחרת, ולשחררנו לנפשנו.

אנו מצטערים שלא נתפנה שוב לעסוק בנושא, כי במילה אחת "מיצינו"! חלאס! היינו פה! בבקשה שחררי, ויאללה לנושא הבא. מאחלים לך באמת אבל באמת בהצלחה, ושיהיה לך רק טוב, אמן.

14 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כן תמי על תחששי תרימי קולך וספרי הכל.
  מי שיודה לך על כך יהיו הנכדים של התוקפים אותך ועוד דור שלם שלא יצטרך לברוח מהחסידויות ויוכל לשמור מצוות מתוך שמחה וטוב לבב.
  ולא שח"ו ירדו מהדרך פשוט הכלל הידוע של חכמינו זכרונם לברכה יוטמע בין אנשי שלומינו
  ש- "כל המוסיף גורע מן העיקר"
  ויחיו כמו שחיו כל השנים ללא ההקצנה המטורפת של השנים האחרונות (40 שנה בהדרגה)
  וקבלי גם את איחולי לחיים של שמחה וקירוב לבורא עולם (לא שהכרת בחיים הקודמים) ולשמור מצותיו בטוב לבב

  שניאור זלמן |
  הגב
 2. הבנתי שהספר של אמה יוצא בהוצאת כינרת זמורה ביתן… לא להאמין שהוציאו ספר ב'רמה' ספרותית כזו. כבר לא מדברת על התוכן הארסי וההרסני וההרסנינגד ציבור…

  טל |
  הגב
 3. איזו רמה גבוהה, איזו אינטליגנציה נשפכת מהרשימה, איזו נדיבות, איזו יהדות מכילה, אלו מידות תרומיות, איזו הקפדה על ואהבת לרעך, איזו צניעות, איזו צביעות מוזמנים להמשיך

  א חסידישער |
  הגב
 4. זכותה להשמיע את דעתה, זו כנראה דרכה להתמודד.
  אני אישית לא שמעתי שדשים בענין באינטנסיביות מאז המקרה, פה ושם יש כאלה שמתעקשים לדבוק בטיפות הרייטינג שעוד נותרו מהמקרה…מה כבר נותר לחדש?? הציבור כולו קלט את הרעיון ודי מיצה אותו…

  שני |
  הגב
 5. פופ היקר! וכל הטוקבקיסטים המושתלים והחוזרים בשאלה
  נמאס לנו מהתבכיינות שלכם תחת כל במה בתקשורת הבהמית,הגשמית ,נטולת חמלה מינימלית, כלפי אנשים חרדים.
  ולבת האתאיסטית גב' תמי היקרה, נאמר לך, עלי והצליחי בשנאת הצבור החרדי ומשפחתך, שאת זו שבגדת בהם, ולא ההפך!
  התפלשי לך עם חברייך וחברותייך בביצה החילונית ,ששונאים כל דבר של קדושה ,טהרה והכרת הטוב.
  בורא עולם, שאתם כ"כ מתנכרים לו ,ובזים לו ,ומחללים את שמו בעולם, ולא מנסים ללמוד, ולטעום מעט מסוד הנהגתו
  הוא אב הרחמן ירחם עליכם, ועל נשמותיכם האומללות, מעתה ועד עולם .ויבוא יום והלוואי שתחזרו לאמת האחת והיחידה.

  אודליה |
  הגב
 6. גרמו לאימא להתאבד
  כעת סותמים את הפה של הבת
  חוצפה אופיינית לחרדים בני העוולה

  פופ |
  הגב
  • מי שגרם לאמא להתאבד (מבלי להיכנס לסוגיה הנפשית) זה ארגוני החזרה בשאלה שרק העמיקו את הקרע והתסביך של האמא, הבת שנראית גם טיפשה וגם מרשעת לא מנסה לרגע להבין את המסקנות הכאובות (אין תחליף למשפחה ולדת) רק ממשיכה להסית בלי טעם ובלי קשר (החל מהפנייה הדמגוגית לבית משפט על הלוויה, ועד התגובה לישראל היום כולל ההספד המסית) אני דן אותה לכף זכות שגם כאן ארגון ה.ל.ל. וחבריהם לחושים על אוזנה מבלי שהיא מבינה לרגע על הנזק הבלתי הפיך שהיא ממיטה על עצמה, ולרגע הם לא חושבים על טובתה אלא על קידום מזימותיהם האפלות.
   צודק הכותב, כי המשך לעיסת הפרשה כבר מעוררת גועל גם במושגים של חדשות צהובות.
   למען הסר ספק, אין לי כל קשר למשפחה או למקרה משום צד, ורק מנסה לעקוב עקב הפרסומים אחר המקרה הטראגי הזה.

   יעקב |
   הגב