מאבק חדש: ריקודי זומבה במגדל דוד

אריה קניג חבר מועצת עיריית ירושלים מתכוון למחות בישיבת ההנהלה הקרובה, שתתקיים בדקות הקרובות, כנגד מרתון ריקודי זומבה שיתקיים בסמוך לעיר העתיקה.

אריה קניג חבר מועצת עיריית ירושלים מתכוון למחות בישיבת ההנהלה הקרובה, שתתקיים בדקות הקרובות, כנגד  מרתון ריקודי זומבה  שיתקיים בסמוך לעיר העתיקה. לדברי קינג, "המרתון כולו התערטלות בציבור של אנשים שמחפשים תשומת לב לגופם בכניסה הראשית לעיר העתיקה!. "אני מתכוון לדרוש להסיר את החרפה הזו, שתוכננה מאחורי גבינו וללא כל תיאום עם ההנהלה, ביודעם כמה רגיש הדבר מבחינתנו". הוא אומר, ופונה לחברי עיריית ירושלים,"אבקש את תמיכתכם בעמדתי לדרוש להזיז את האירוע למקום סגור".

קניג מוסיף ואומר:" רוצים לרקוד: שירקדו בטדי, שירקדו ב"חוף" שבנו לעצמם במתחם התחנה, שירקדו ביער ירושלים. יש מספיק מקומות בעיר ממוזגים ומאווררים, לא חייבים בכל פעם מחדש לפגוע ברגשות תושבי העיר העתיקה וברגשות העולים לרגל לעיר הקודש".

מעיריית ירושלים נמסר: "מדובר באירוע מסורתי הנערך מדי שנה במיקום זה וזוכה לביקוש רב בקרב התושבים. האירוע נערך במרפסת מעל קניון ממילא בה נערכים אירועי תרבות רבים ומגוונים לאורך כל השנה ומזה שנים רבות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.