מאה וחמישים משפחות מבעלזא עברו ביחד לנצרת

150 משפחות של חסידי בעלזא קיבלו יחד טופסי 4 לכניסה מיידית לשכונת הר יונה בנצרת עילית. ראש העיר רונן פלוט: "השכונה מוכנה לקליטתם"

לא בכל יום מגיעות לעיר נצרת עילית 150 משפחות צעירות עם ילדים קטנים, אבל השבוע זה קרה ואווירת חג מילאה את מסדרונות העירייה, לאחר שראש העיר רונן פלוט יחד עם ממלא מקומו אלכס גדלקין, חתמו על טופס 4 לאכלוס בנייני המגורים החדשים בשכונה.

זאב פרקש, מנהל אגף הפיתוח בקהילת מוסדות בעלזא, אמר כי "עיתוי קבלת הטפסים בתחילת חודש אלול איננו מקרי. אווירת החגים בפתח והשנה החדשה מביאים איתם את הרוח הטובה עם כניסתן של המשפחות החדשות."

פרקש ציין כי מרבית הזוגות הצעירים עובדים ומשתכרים למחייתם: "מדובר בזוגות צעירים מכל רחבי הארץ: ירושלים, בני ברק, חיפה, באר שבע ואשקלון. נצרת עילית מקבלת תושבים איכותיים שבאים בימים טובים של התחדשות ואור גדול בעיר. אוכלוסיית בעלזה ידועה בהיותה יצרנית ועובדת, אנשים בעלי מקצועות שונים, מרואי חשבון ומנהלי חשבונות ועד לשוחטים, משגיחי כשרות ומוהלים. גם הנשים עובדות במקצועות שונים ומתפרנסות בכבוד".

ראש העיר רונן פלוט בירך על הגעתן של המשפחות החדשות וציין כי שכונת הר יונה ג' מוכנה לקליטתן. "השבוע נפתחו ארבעה גני ילדים חדשים בשכונה ומבנה זמני שישמש לכיתות א' וב' עד לסיום בנייתו של בית הספר בחודשים הקרובים. כמו כן יפתח בימים הקרובים מקווה גברים חדש ומפואר לרווחת תושבי השכונה", אמר.

פלוט ציין את הסיוע והתמיכה של משרד השיכון באמצעות מנהל מחוז הצפון שלמה פייבלוביץ' וסגניתו סימה חמו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.