מאה שערים: המשטרה הסירה את השלט המסית(וידאו)

נלחמים בהסתה: שוטרים שהגיעו לפני זמן קצר לשכונה הירושלמית הסירו את השלט המסית שנתלה שם הבוקר {צפו בתיעוד}

טיפסו על הניידת והסירו את השלט: שוטרים שהגיעו לפני זמן קצר לשכונת מאה שערים בירושלים הסירו את השלט המסית והמכוער שנתלה שם בגנותם של החיילים החרדים. צפו בתיעוד

כזכור, בבוקר דיווחנו כי קיצוניים תלו במהלך הלילה כרזות מכוערות בגנותם של החרדים המשרתים בצבא ובמשטרה. בכרזות מוצגים המשרתים החרדים כ"חללים שנרצחו בצבא השמד" והעיתוי בו בחרו אותם קיצוניים לתלות אותם – מזעזע במיוחד.

4

3

2

1

אמש דיווחנו כי קיצוני הציבור החרדי ממשיכים ברדיפה המכוערת נגד חרדים המשרתים בצבא ובמשטרה.

בערב יום הזיכרון הופץ ברשת סרטון הכולל את כל החיילים והשוטרים החרדים ברשימת חללי מערכות ישראל. צפו

video_2016-05-10_08-26-49 from Kooker on Vimeo.

פרסום הסרטון חולל, כצפוי, סערה ברשת. "ביום שבו מסמלים את חללי צה"ל שמסרו נפשם, מוצאים גורמים קיצוניים עלומים זמן לשימוש ציני ביום הזיכרון ומציניים את החיילים החרדים כחללים. אל תאמרו ידינו לא שפכו את הדם בהסתה הבלתי מרוסנת הזו ואנחנו מקווים שבית המשפט יעצור את ההסתה הפרועה והמטורפת הזו", אמרה ל'וואלה' עדי גליקמן, רעייתו של הקצין החרדי יהודה גליקמן (תמונתו מופיעה בסרטון) שאף הגיש תביעה אישית נגד מובילי קמפיין 'החרד"קים'.

בתוך כך, בבית המשפט השלום ברחובות יחל היום הדיון בענין התביעה האזרחית שהגיש יהודה גליקמן נגד ארבעה חרדים קיצוניים שהסיתו נגדו ונגד חיילים חרדים אחרים.

במרכז התביעה עומד קמפיין 'החרד"קים' הכולל חוברות מסיתות במיוחד ופשקווילים שונים. בנוסף היווה גליקמן יעד להטרדות טלפוניות חוזרות ונשנות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אכן, גדול המחטיאו יותר מן ההורגו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. די לצביעות!
  עם ישרא-ל ראה תמיד באובדן הנפש אסון גרוע ממות.
  השאלה היחידה האם אכן שרות בצהל הוא מתקון לאובדן הנפש, מסלול לכיוון, בוודאות!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב