מאה שערים: מאות ילדים נהנו מטרמפולינות

 פעילות מבורכת נערכה בשכונת 'החומה השלישית' בירושלים ביום שלישי- 'אסרו חג' עבור מאות מילדי האזור על ידי מספר עסקנים ובראשם חבר המינהל הקהילתי 'בוכרים מאה שערים' ר' בנימין מחלב וארגון 'מתחברים' שבראשות ר' דוד מילר. בשכונה הוצבו מספר מתקנים וטרמפולינות לכל ילדי האזור בכל הגילאים ללא עלות תוך כדי הקפדה יתרה על כל כללי הצניעות והקדושה, וזאת במטרה להקל על ההורים שעמלו קשות בכל ענייני הפסח. הילדים אף קיבלו מיני מתיקה רבים.

הרב מיכאל מלכיאלי חבר מועצת העיר ומחזיק תיק ספורט חרדי שהגיע לעמוד מקרוב אחר צורכי השכונה בירך על היוזמה הברוכה אשר גרמה להקלה רבה על ציבור ההורים שיכלו לשלוח את ילדיהם לשחק בטרמפולינות ובמתקנים השונים בסמיכות לבית ללא עלות ותוך כדי הקפדה יתרה על שלומם וביטחונם של הילדים, ומאידך, הקפדה יתרה על כללי הצניעות והקדושה. מלכיאלי ציין, כי הפעילות הברוכה אותה ארגנו העסקן ר' בנימין מחלב חבר המינהל הקהילתי 'בוכרים- מאה שערים' וארגון 'מתחברים' שבראשות ר' דוד מילר אמורה להוות סמל ודוגמא ליתר השכונות ברחבי העיר בפרט ולכל הריכוזים החרדים בארץ בכלל.

 IMG-20140422-WA0088 IMG-20140422-WA0081

יצוין, כי תושבי השכונה הודו למארגנים ובראשם העסקן חבר המינהל הקהילתי 'בוכרים- מאה שערים' ר' בנימין מחלב ולארגון 'מתחברים' שבראשות ר' דוד מילר על מסירותם הרבה לארגון יום הכיף לילדיהם בשכונה ללא עלות, דבר שסייע להם לנוח קימעה מכל ההכנות הרבות לחג הפסח, עליהם טרחו שבועות וחודשים רבים. כמו כן, העסקן ר בנימין מחלב ציין לשבח את הגיבוי המלא שקיבל למהלך מהמינהל הקהילתי 'אשכולות' שבראשות היו"ר ר' נפתלי זאבי. " פעילות זו הינה חלק אחד מנדבך העשייה אותה חרטנו על דגלנו לעשות למען תושבי השכונה ובפרט בתקופת החגים. כבר בתקופה הקרובה תערך ישיבה מקצועית עם כלל הגורמים הרלוונטיים בכדי לגבש תוכנית כללית לקיום פעילות נוספות למען תושבי השכונה והאזור", ציין מחלב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.