מאה שערים: תושבים "מלווים" חייל חרדי בקריאות גנאי

לאחר שבוע של שקט בשכונה הירושלמית, חייל חרדי שעבר הערב בשכונת מאה שערים בירושלים, זכה לקריאות גנאי מתושבי השכונה

שוב קריאות חרד״ק אל עבר חייל חרדי שעבר הערב בשכונת מאה שערים בירושלים, בתיעוד פורסם נראים עשרות תושבים ״מלווים״ את החייל אל מחוץ לשכונה וקוראים לעברו קריאות גנאי.

בשבועות האחרונים החלה המשטרה בפעילות יזומה בשכונה החרדית קיצונית בעיר כדי לשים קץ לתקיפת חיילים חרדים, במהלך הפעילות נכנסו שוטרים מוסווים בחיילים חרדיים והסתובבו בשכונה עד לתקיפה, כשבעת התקיפה הגיחו שוטרים סמויים וביצעו מעצרים.

במסגרת ביצוע המעצרים הוכו תושבי המקום בברוטליות, תיעודים עוררו סערה נגד המשטרה. קריאות של פוליטיקאים מכל גווני הקשת הפוליטית שביקשו להפסיק את האלימות של המשטרה נגד חרדים במאה שערים הביאו לביטולם למרות שבתחילה התעקשו במשטרה שהמעצרים יימשכו, בפועל לא כך הם פני הדברים.

כבר למעלה משבוע שלא התקבלו דיווחים על פעילות מהסוג הזה כשבמהלכו התקבלו כמה פעמים דיווחים על קריאות גנאי לעבר חיילים חרדיים שעוברים בשכונה, והיום שוב כפי שניתן לראות בתיעוד – חייל חרדי עובר בשכונה וזוכה לקריאות גנאי ״חרדק״ על ידי התושבים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כנסו..........

  יום שחור ממש. דלף החוצה: עסקן העדה החרדית ותולדות אהרן, צבי מיכל הלר, בשיחה עם איש השיטור שרוליק וורטיימר, מאנשי פרוש, אחרי אחת הפשיטות המשטרתיות על מאה שערים בחול המועד האחרון. "שרוליק, כל הכבוד למשטרה שנכנסו למאה שערים. בוא נראה שהם תופסים את הנכונים. הם הבעיה. צריך לתפוס אותם, אבל בלי רחמנות. חבורת שקצים וחוצפנים".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הצרות שיש לעם ישראל אך ורק בגלל גזירת הגיוס, ואנו אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים

  כל הצרות שיש לעם ישראל אך ורק בגלל גזירת הגיוס, ואנו אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. זה בגלל חידוש גזירת הגיוס

  ת. נ. צ. ב. ה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב