"מאה שקל לשעה לא שווה את מה שעוברים שם עם החולת נפש הזו"

הודעות הטקסט של הצעירה החרדית שתובעת את שרה נתניהו עם עובדת נוספת נחשפות

שירה רבן, הצעירה החרדית שתובעת את אשת ראש הממשלה בגין התעללות, התכתבה עם עובדת נוספת שעבדה במעון ראש הממשלה, השניים הגדירו את עצמן כ"שפחות", ולטענת עורכי הדין של רבן התכתובות בין השניים מחזקות את הטענות על התעללות מצדה של אשת רה"מ.

"מותשת מאמי, רבתי עם כולם שם והלכתי", כותבת נ' לרבן. "באתי הביתה גמורה, חולה ועל הפנים – מאה שקל לשעה לא שווה את מה שעוברים שם עם החולת נפש הזו". שירה רבן משיבה לה בחזרה: "וואי וואי וואי מסכנה, הלב שלי איתך. הלכת באמצע יום עבודה?" ו-נ' כותבת בחזרה: "חה חה חה הלוואי".

"חג עאלק. בשש שחררה אותי", כותבת נ.. "אמר לי נציגת חברת כוח האדם לסגנן לו מכתב פיטורין וסביבה ואז לצלם לו בוואסטאפ ואפי אב הבית אמר לי 'מה את נורמלית? מה את כותבת לו שמתעללים בך? מה את רצינית?'".

בערוץ 2 דווח כי אשת רה"מ ופרקליטיה טוענים כי יצליחו להפריך את הטענות ולהוכיח שמדובר בקנונייה, במיוחד לאחר שנ' קיבלה הצעה לג'וב ממשרד עורכי הדין של מני נפתלי המייצגת את שירה רבן גם בתביעה הזו.

מטעמה של העובדת נ' נמסר בתגובה לערוץ 2: "העובדת נ' שלחה את הסמס הזה, וכן סמסים נוספים דומים לעובדת ש', לאחר שזיהתה שיש בעייתיות רבה בהתנהלותה של העובדת ש' – והמטרה של סמסים אלו ושל השימוש במונח שהוא סלנג היו לעודד את ש' לעזוב את עבודתה במעון ראש הממשלה".

משפחת נתניהו מסרה בתגובה: "אחרי שנחשפה הקנוניה של חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות' והיחצן שלהם לגייס עובדת במעון רה"מ, הם מנסים לטשטש את עקבותיהם. חשיפת התכתובות האישיות הן ניסיון חסר גבולות להלך אימים על עובדת שהיא עדה. הציבור כבר הבין שזהו קמפיין מתוזמן כחלק ממסע ההכפשה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.