מאה 'ת"תניקים' בהשקת רשת הכובעים "בלמונטי" – צפו בתמונות

עשרות רבות של תלמידי ישיבה – ת"תניקים – המשמשים כרכזי "תומכי תורה" בישיבות מכל הישיבות המובילות ברחבי הארץ, השתתפו באירוע מיוחד ורב רושם שערכה רשת הכובעים החדשה "בלמונטי" להשקת המותג החדש בקרב תלמידי הישיבות.

האירוע התקיים בליל שישי האחרון במלון "פרימה פאלאס" בירושלים, בתוכנית עשירה ומגוונת בהנחייתו המיוחדת של האומן ברוך הכשרון הרב אבא טורצקי. המשתתפים הסבו על גבי שולחנות ערוכים לצלילי שיר וזמר עם בעל המנגן ר' משה רוזנברג.

במהלך הערב הציג יו"ר הרשת, ר' יעקב ביבלה, את הכובעים היוקרתיים לקהל המשתתפים, כשהוא מסביר בטוב טעם על תהליך יצירת הכובע וההשקעה המרובה שהרשת משקיעה ביצירת ליין מקצועי ברמת גימור מושלמת. הוא גם ציין כי מי שאמונים על יצירות הפאר בכובעי "בלמונטי הם אנשי מקצוע בעלי נסיון רב בתחום, אשר נמצאים חודשים רבים במפעל והם אלו שדואגים לכל פרט ופרט בייצור. כן בישר לנוכחים על פתיחת מעבדה מיוחדת לכובעים שתיפתח בקרוב.

יו"ר ארגון ת"תעלה, ר' מתי בן דוד, העלה על נס את פועלם החשוב של המשתתפים, תלמידי הישיבות האחראים על "תומכי תורה", הדואגים להוזלות והנחות בתחום ההלבשה ועוד, לצורכי חבריהם כלל תלמידי הישיבות. בדבריו ציין בפני המשתתפים את חשיבות פתיחת רשת הכובעים החדשה "בלמונטי", העונה על צרכי תלמידי הישיבות לרכוש כובע איכותי ויוקרתי במחיר הוגן וסביר וקבל תמורה מלאה לכספם.

מנהל הרשת, ר' יעקב רוטלוי, העניק שי לכל משתתף, ושיתף את הנוכחים במהלך הקמפיין להשקת הרשת, ובדבריו אף ציין את הדגש הרב שניתן בשירות ללקוח.

המשתתפים גילו התעניינות רבה ברשת החדשה ובעיצוב ואיכות הכובעים היוקרתיים של "בלמונטי", וכן הביעו דברי הערכה להנהלת הרשת על הערב המוצלח ורב התוכן ועל השיתוף בהשקת הרשת, כשהם מציינים כי עצם פתיחת הרשת יוצרת עידן חדש בתחום הכובעים לתלמידי הישיבות.

20131024-IMG_2123 20131024-IMG_2191 20131024-IMG_2546 20131024-IMG_2756

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.