מאות השתתפו בהלווית הבחור עקיבא שחר ז"ל

אבל בתל-ציון: מאות השתתפו אמש סמוך לחצות הלילה בהלווית בחור הישיבה שטבע למוות בחוף הים באשדוד

אסון הטביעה באשדוד: מאות השתתפו אמש סמוך לחצות הלילה בהלוית הבחור עקיבא שחר שטבע למוות בחוף הים באשדוד. ההלויה יצאה מבית המדרש 'בני תורה' ברחוב אהבת אמת 16 בתל ציון, לעבר בית העלמין בישוב כוכב יעקב – בו נטמן.

חברי המנוח, משפחתו וקרוביו, התקשו להשלים עם הטרגדיה הנוראית. בישיבת קנייני התורה בה למד המנוח שוחחו הרבנים עם התלמידים בניסיון לעזור להם להתמודד עם האובדן הנורא.

אחד מרבני הישיבה סיפר: "אין ספק שמובר בטלטלה קשה לנו ולבחורים… יקח זמן להתאושש מזה, אם בכלל. עלינו לחזק את הבחורים ולהבין לתחושותיהם ברגע הקשה הזה".

כזכור, אמש בשעות אחה"צ טבע עקיבא שחר ז"ל למוות בחוף הנפרד באשדוד.

אחד ממתנדבי 'איחוד הצלה' ששהה בזירה סיפר ל'קוקר': "קיבלנו קריאה על בחור שטבע בחוף הנפרד. צוות של איחוד הצלה איתר את האדם במים, ויחד עם שני מצילים הוצאנו אותו לחוף. בשלב הזה כבר לא נותר מה לעשות. רופא נאלץ לקבוע מוות".

בסביבות השעה 7 בערב התקבלו קריאות במוקד 101 של מד”א, לאחר שאנשים ששהו במקום הבחינו בבחור כשהוא נסחף בין גלי הים בחוף הנפרד, עד שנעלם.

למקום הוזנקו כונני מד”א לכיש ואמבולנס של מד”א. כוחות החירום הזניקו לאוויר מסוק חילוץ כדי לסייע בחיפושים אחר בחור הישיבה הצעיר. בחיפושים השתתפו גם כוחות של שיטור ימי וצוללנים של ארגון זק”א.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.