חג הסוכות של הגר"א עמרמי

אחדות רבה התרחשה בשמחת בית השואבה המרכזית בישיבת 'אמרי שפר' שבראשות הגר"א עמרמי שליט"א בשכונת 'הר חומה' בירושלים. תלמידי הישיבה החשובים אשר שמם יצא למרחקים, והישיבה נחשבת מאוד וכבשה את כותל המזרח של עולם הישיבות, נטלו חלק בשמחה הגדולה, יחד עם מאות אנשים ידידי ותומכי המוסדות, כשהם רוקדים ואוחזים איש ברעהו.

רגע השיא במעמד היה- קבלת עול מלכות שמים על ידי כל המשתתפים כשהארון הקדוש פתוח- היה ניתן לחזות בהתרגשות רבה בקרב הנוכחים ואף דמעות זלגו על פני חלק מהנוכחים. קודם לכן, הגיע הגר"א עמרמי שליט"א לביקור חג בסוכת הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א. השנים שוחחו בדברי תורה במשך זמן ממושך.

בתוך כך, יצוין, כי שבוע קודם לכן נערך במוסדות 'כאייל תערוג' שבראשות הגר"א עמרמי שליט"א, המכירה הגדולה של ארבעת המינים אשר נבדקו בבדיקה קפדנית על ידי הגר"א עמרמי שליט"א. המכירה החלה מיום אחרי יום הכיפורים ועד לסיום הסחורה וכל הכנסות קודש נתרמו לאחזקת עשרות האברכים הלומדים בכולל שעל ידי מוסדות 'כאייל תערוג'.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. תמוה מאוד

    כמה תמוה שאתר אקטואליק המכבד כל כך את רבי מאיר מאזוז שליט"א מפרסם כתבה המאדירה את שמו של הרב עמרמי, שמתוך כל עלוני השבת המחולקים ב בית הכנסת שלו בחר להחרים דווקא את העלון "בית נאמן" והוציא אותו מסיבות ידועות של פוליטיקה קטנה, על אף הביקוש (או ליתר דיוק בגלל הביקוש) מצד המתפללים…

    דוד |
    הגב