מאות זוגות נעלים חולקו לילדים החולים

הנעלים חולקו לילדים החולים ובני משפחותיהם * הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה': "כואב הלב לראות את המשפחות אשר התמודדות מאיימת למוטט אותן"

 

 

המצוקה הכלכלית אשר אותותיה ניכרים היטב על משקי הבית, הופכת להיות אתגר של ממש בימים בהם ההוצאות המשפחה מתרחבות, כמו בתקופת החגים. על אחת כמה וכמה במשפחות חולי סרטן אשר ההורים סמוכים כל העת למיטת חוליו של יקירם, והדבר גורם להם לאכול מהיד לפה, ולא אחת נותרות ללא אגורה או גרוע מכך, במינוס. אצלם, חודשי החגים הינם אתגר הגדול עליהם בכמה מידות, ואין הקומץ משביע, אפילו בצמצום ובדוחק.

לשם כך, התגייסו בארגון 'לב מלכה'- המטפלים בחולי סרטן להטות שכם לטובת משפחות החולים, ועמלו כבר לקראת חג פורים לחלק מוצרי מזון ומיני מתיקה. מוצרי הסל כללו בכוונה תחילה ממתקים ומוצרים אופייניים לפורים, לצד מוצרי אוכל בסיסיים, כדי להאיר את שמחת הפורים גם בבתיהם. כעת לקראת חג הפסח, עמלו בהנהלת הארגון לשמח את משפחות החולים, ודאגו לחלק מאות זוגות נעלים איכותיות ויוקרתיות לילדים החולים ובני משפחותיהם, תרומת רשת נעלי טוגו TOGO .

"מטבע הדברים כאשר אחד מילדי המשפחה חולה במחלת הסרטן, הבית למרבה הצער לא מתפקד בצורה הכי טובה מכיוון שהמשפחה מקורקעת למיטות יקירם", מספר בכאב הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה'. "כואב הלב לראות את המשפחות אשר התמודדות מאיימת למוטט אותן". הרב אברמן הודה לרשת נעלי טוגו  TOGO על עמידתם האיתנה למען החולים ובני משפחותיהם.

יצוין, כי הורים רבים התקשרו להנהלת ארגון 'לב מלכה' בכדי להודות על זוגות הנעלים שקיבלו וגרמו להם קורות רוח רבה, ובזכות המיזם שנוהל על ידי מוטי ארגמן רכז מתנדבים ופרויקטים בארגון 'לב מלכה', יוכלו הם ובני משפחותיהם לנעול נעלים חדשות בחג. בארגון 'לב מלכה' מציינים כי פעילות החסד הנרחבת הנעשית בימים אלו, הינה חלק ממערך הסיוע הנרחב למשפחות החולים כל ימות השנה, ובכוונת הארגון לפעול בקרוב להגדלת התמיכה והסיוע.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.