מאות כונני מד"א השתתפו בשבת התאחדות בצפון

כונני מד"א והצלה שעושים לילות כימים למען הצלת חיי אדם התאחדו לשבת במלון פלאז'ה ציפורי * אורח הכבוד בשבת היה יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני ששיבח את המתנדבים על פעילותם * את המשא המרכזי נשא רב הארגון הגרש"א שטרן * ביום שישי ביקר את המתנדבים מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין

למעלה מ-200 כונני מד"א המשמשים כמתנדבי ארגון 'הצלה' ברחבי הארץ ובני משפחותיהם שבתו בלון 'פלאז'ה ציפורי' בצפון במסגרת שבת התאחדות שנערכה מטעם מד"א ו'הצלה'.
לאור המטלות השוחקות עד מאד של כונני מד"א ומתנדבי ההצלה, החליטו ראשי מד"א והצלה לקיים שבת גיבוש למתנדבים העושים לילות כימים למען הצלת חיי אדם.
ביום שישי זכו המתנדבים ובני משפחותיהם לביקור מיוחד של מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין שהגיע מלווה בראש אגף מבצעים במד"א מגן גיל מוסקוביץ. מנכ"ל מד"א ומנהל אגף המבצעים שבחו את המתנדבים על פעילותם הנעשית במסירות ואשר הצילה חיי אדם רבים. מנכ"ל מד"א העלה על נס את פעילותו של רב הארגון הגרש"א שטרן שמיטיב להורות הלכה למתנדבים בשילוב בין רפואה להלכה.
אורח הכבוד בשבת היה יו"ר ועדת הכספים ח"כ הרב משה גפני שנשא דברים ושיבח את מתנדבי ארגון הצלה על פעילותם הענפה בכל ערי הארץ בהצלת חיי אדם תוך שמירה על כללי ההלכה.
מנכ"ל הצלה הרב אשר שלומוביץ הודה למנכל מד"א על שבת ההתאחדות לחברי הארגון ובני משפחותיהם כהערכה על פעילותם ומסירותם 365 ימים בשנה למען הצלת חיים. "שבתות התאחדות אלו מעניקים כוחות למתנדבים להמשיך בפעילותם".
במהלך השבת נשאו דברים בפני המתנדבים מר אילן מועלם סגן מנהל מרחב דן במד"א ומר מושיקו מוסקוביץ אחראי כוננים מרחב דן.
את המשא המרכזי נשא רב הארגון הגרש"א שטרן רב הארגון, שנשא דברי חיזוק והתעוררות במהלך הסעודה השלישית תוך שהוא מעלה על נס את המתנדבים ובני משפחותיהם על פעילותם לאורך כל ימות השנה.
הייתה זו הזדמנות למתנדבים לשבות בצל בני משפחתם וחבריהם ולהתגבש יחדיו לקראת המשך התנדבותם בסיוע להצלת חיי אדם, מעשה אותו הם עושים יום יום.
עם צאת השבת הודו המתנדבים נרגשות להנהלת 'הצלה' ובראשם הרב אשר שלומוביץ וראשי מד"א על השבת המיוחדת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.