מעצר פטרוב: הפלג הירושלמי חוסם את הכבישים (וידאו)

בצומת ז'בוטינסקי פינת בן גוריון ברמת גן, הפגינו הערב כ- 100 חרדים עם שלטים בידיהם. גם בפ"ת מפגינים קבוצה גדולה של חרדים, כמו גם בבית שמש. { צפו בתיעוד}

בעקבות מעצרו של בנו של הרב יוסף פטרוב מעסקני הפלג הירושלמי, בפלג הירושלמי מחריפים את המאבק.  בצומת ז'בוטינסקי פינת בן גוריון ברמת גן,  הפגינו הערב כ- 100 חרדים עם שלטים בידיהם. גם בפת מפגינים קבוצה גדולה של חרדים, כמו גם בבית שמש שם מתקיימת הפגנה מול ביתו של אחד המגייסים החרדים לצה"ל

מחאת הפלג הירושלמי בעקבות הגיוס

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ ראשון 19 מרץ 2017

במהלך ההפגנה החלו המפגינים להתפרע, ניסו לחסום צירים ולשכב על הכביש, תוך הפרעה למהלך החיים הנורמטיביים וסכנת חיים
וכן גילו אלימות כנגד השוטרים. המשטרה הכריזה על הפגנה בלתי חוקית.

כוחות משטרה רבים בפיקוד מפקד המרחב במקום ומונעים חסימת צירים. עד כה נעצרו 5 מפגינים ומועברים ברגעים אלו לחקירה במשטרה.

מוקדם יותר דיווחנו, כי הפלג הירושלמי מתכוון להבעיר בימים הקרובים את הרחוב החרדי בעקבות מעצרו בנו של הרב פטרוב שנעצר בהפגנות המרתון בירושלים.

בתום דיון בבית הדין הצבאי ביפו, גזרו השופטים 20 יום מחבוש על אברהם דב פטרוב, בנו של בכיר הפלג הירושלמי יוסף פטרוב – יד ימינו של מנהיג הפלג הירושלמי הגאון הרב שמואל אוירבך.

אבי פטרוב לומד בישיבת מעלות התורה בשערי חסד, אנשי הפלג הירושלמי טוענים כי ככל הנראה הועבר בעיצומו של יום השבת למשטרה הצבאית (סמוך לשבת עוד שהיה במגרש הרוסים) הבחור נמצא כעת בבית הכלא בענתות.

כאמור, פטרוף נמסר במוצאי שבת לידי המשטרה הצבאית, לאחר שנחשד בשיבוש המרתון בירושלים ביום שישי, הוא נבדק על ידי השוטרים והתגלה כעריק.

בעקבות המעצרים בשעות הקרובות הפלג הירושלמי הודיע על החרפת צעדי המחאה והפגנות בכל עיר ועיר.

בעקבות המעצרים, הערב בשעה 20:00 תתקיים הפגנה של הפלג ברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון בבני ברק במחאה על מעצרם.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הגיע הזמן שחייבים לפתוח העיניים ולדעת ולהבין שכל השקפה של פלג הירושלמי זו היא על פי התורה הקדושה וע"פ שולחן ערוך!!! ושאר ההשקפות של אחרים אפילו מאלו שלבושים בגדי חרדים הם פסולות לגמרי.

  זה גם כולל את הלימוד במכללות והשכלתם והאקדמי' וכו' הרי זה המשך מהמשכילים הארורים ימ"ש וזכרם, שבמאתיים שנה האחרונים הם החריבו והרסו את כל הכלל ישראל והביאו את ההתבוללות ההחלטית לכולם.

  וכמו שבזמנם החרימו והפרידו אותם גדולי עולם החזקים והאמתיים והוציאו אותם מתוך הכלל והפרידו את כל הקהלות הקדושות מהם, כמו כן היה מן הראוי לעשות גם היום, וביתר שאת מכיון שהיום הסכנה יותר גדולה להיות נמשכים אליהם ח"ו, מכיון שנלכדו במצודתם גם הרבה בני תורה, ומורים, דיינים, רבנים, אדמורים, ומנהיגים וכו' ואין ההמון בעלי דעה להפגין ולמחות נגדם כמו ההפגנות מאלו הצדיקים מפלג הירושלמי שמקדשים שם שמים ברבים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חיים בסרט, בקושי 20 אנשים היו בפתח תקווה, איך זה נהיה קבוצה גדולה?

  שכן של ראשי |
  הגב
  • ורדפו מכם חמשה מאה ומאה מכם רבבה ירדפו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. טוב לא צריך להסחף הפגנה גדולה בפתח תקווה, היו שם בדיוק 15 אנשים שמתוכם 12 בחורים בני 18 גג ועוד 3 מבוגרים שכוללים את יונתן פינס וזקש מפתח תקווה שארגנו את ההפגנה

  יאיר |
  הגב