מאות נשים השתתפו ביום העשרה ייחודי

מאות נשים השתתפו ביום העשרה ייחודי שארגנו המרכז הרפואי 'הדסה' וארגון "טהרת הבית"

 

מאות נשים מכל הריכוזים החרדיים ברחבי הארץ, השתתפו ביום העיון המקצועי והחוויתי במרכז הכנסים בבית החולים הדסה הר הצופים בירושלים, אשר הוקדש להיבטים משפחתיים שונים וצייד את המשתתפות בכלים מקצועיים ובשעה של פסק זמן מהנה בשגרת עבדותם.

יום העיון נפתח בדברי ברכה ע"י רב המרכז הרפואי 'הדסה', הרב משה קליין שסקר בקצרה את סמיכתם וברכתם של כל גדולי ישראל שליט"א מכל החוגים, על הכשרות המהודרת והמדוקדקת בכל הנעשה בין כתלי בית החולים. הרב קליין הדגיש בדבריו כי קיומו של כנס זה הינו רק סימפטום להיקף השיתוף הפעולה הרחב הנעשה בין הארגון לבין בתי החולים של "הדסה". בסיום דבריו, בירך הרב קליין את המשתתפות ואמר: "פעילותכם הרבה והחשובה ראויה לכל הערכה, ובטוחני כי מיום מושקע ומקצועי זה תפיקו ברכה והצלחה לכל פועלכם אשר יהיה תמיד מבורך וראוי".

את פרק ההרצאות המקצועיות ביום הכינוס, פתחה ד"ר אסנת לבציון-קרח, מנהלת בית החולים הדסה הר הצופים. מומחי הדסה אשר נטלו חלק ביון העיון והעבירו את ההרצאות המקצועיות: פרופ' שמחה יגל, פרופ' אריה הורביץ, מנהל מחלקה בביה"ח הדסה ,  ד"ר צופיה לאופר, פסיכיאטרית מתמחה בOCD.

בחלקו השני של יום העיון, נהנו המשתתפות בימי העיון מתכנית אומנותית והקרנה חינוכית תחת הכותרת "ללמוד לשמור ולעשות" שהופק ע"י ארגון טהרת הבית לרגל האירוע. כמו כן, מארגני הכנס העמידו לרשות המשתתפות לאורך כל היום בופה עשיר ומגוון.

את סיומו של היום העיון הייחודי והמקצועי, חתם יו"ר ארגון טהרת הבית הרה"ג ר' יחזקאל מוצפי שליט"א בדברי תורה וברכה, הרב מוצפי הדגיש בדבריו כי הוא רואה את "הדסה" כמרכז חשוב שרואה עין בעין יחד עם המגזר החרדי את כל צרכיו, "בתי החולים של 'הדסה' הינם מתאימים לארגון המתנהל ע"פ גדולי ישראל שליט"א ועומד בהכוונה רבנית צמודה – אנו רואים ומעריכים את מסירותו של הרה"ג משה קליין, רב המרכז הרפואי יחד עם מנכ"ל ביה"ח פרופ' רוטשטיין. יום העיון המקצועי הוא פרי תוצאה של שיתוף פעולה הדוק וחשוב שממנו נהניתן עתה וממנו נהנים בכל עת כל קהילה מהמגזר החרדי".

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.