מאות קנאים צפויים להתפרע מול בית הרב הבלין

לאחר ש'העדה החרדית' התירה את הרסן והורתה לאנשיה לצאת ולמחות כנגד רבה של קריית גת הרב משה הבלין, מאות מפגינים צפויים להגיע הערב לקריית גת. { "מול בית המוסר"}

לאחר ש'העדה החרדית' התירה את הרסן והורתה לאנשיה לצאת ולמחות כנגד רבה של קריית גת הרב משה הבלין, מאות מפגינים צפויים להגיע הערב לקריית גת

במודעות שהופצו הבוקר ברחובות מאה שערים נקראים התושבים "לצאת ולמחות ולהרעיש עולמות עד שישוחרר שליח הציבור ממאסרו. במודעה נקראים ציבור היראים לצאת ולמחות "מול בית "המוסר" מקריית גת" .

על פי דיווח של  מנדי ריזל ב'קול ברמה', בכיר במחוז לכיש של המשטרה מעריך כי 400 מפגינים יגיעו לקריית-גת. המשטרה תגברה כוחות ונערכת עם כ-200 שוטרים, יס"מניקים ופרשים. "אם יפרו את הסדר נשתמש בכל הכוח".

במקביל,  תלמידי ישיבת חב״ד בקריית גת נערכים להפגנת ענק מול בתיהם של רבנים בעדה החרדית במחאה על ההתפרעויות ליד ביתו.

בעקבות תקיפתו של רב העיר קריית גת הרב משה הבלין, יצא שר הביטחון, אביגדור ליברמן, בקריאה למערכת אכיפת החוק למצות את הדין ולהחמיר בענישה כלפי תוקפיו של הרב משה הבלין, שהותקף על רקע חתימת ההסכם מול הצבא.

%d7%92

הרב הבלין הותקף בביתו יחד עם רעייתו, על-ידי  חרדים שבאו למחות נגד ההסכם.

 

שר  הביטחון ליברמן  יצא בקריאה להעמיד לדין את הפורעים  "יש להעביר מסר ברור לאותם מתפרעים שמדינת ישראל לא תסבול כל סוג של הסתה או אלימות נגד אותם חיילים ורבנים".

 

השר ליברמן הוסיף עוד  "תקיפת הרב היא חציית קו אדום והמקרה הזה צריך שישמש בידי מערכת אכיפת החוק תמרור אזהרה כלפי אלו שמאיימים, משמיצים ופוגעים בחיילים חרדים ובמי שפועל למען שילובם של החרדים בצה"ל".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. המשטרה צריכה לעצור את סיקריקי העידה ובראשם את רבם הסיקריק!

    יוסי |
    הגב