מאות תיקים אישים חולקו בחזית האש

החלוקה התבצעה על ידי מתנדבי 'לב מלכה' – עשרות ילדים חולי סרטן קיבלו על עצמם לומר מידי יום את ספר התהילים

 

 

בימים אלו כאשר עם ישראל מאוחד וישנה דאגה משותפת בתקווה ובייחול לבשורות טובות, מגיעים לידי ביטוי גילויים נפלאים של אהבת ישראל ותחושת ערבית הדדית. מתנדבי ארגון 'לב מלכה' נטלו חלק מזה. בשבוע האחרון נקראו מתנדבי הארגון אל משימת חלוקת תיקים אישים (המכילים בתוכם בגדים אישים, כלי רחצה וממתקים), ותוך זמן קצר יצאו בחלוקה ענקית של מאות תיקים לחיילים הנמצאים בחזית. מתנדבי הארגון סיפרו לחיילים, כי עשרות ילדים חולי סרטן כבר קיבלו על עצמם לומר מידי יום את ספר התהילים לזכות החיילים המסכנים כעת את חייהם בגבול רצועת עזה, וזאת בעקבות היוזמה שגובשה על ידי מתנדבי ארגון 'לב מלכה'. יצוין, כי חלק מהילדים שוהים כעת במחלקות האונקולוגיות וילדים בבתי החולים השונים ברחבי הארץ, וחלקם כעת מחלימים בביתם מטיפולים.

בתיק האישי אותם קיבלו מאות חיילים צורף מכתב אישי מאת הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה':" כידוע במקורות, תפילת ילדים יכולות לבקוע שערי שמים ובפרט תפילת ילדים בעלי ייסורים שהאמונה והביטחון שלהם חזקה בצורה שאין לשער. יהי רצון שהתפילות יתקבלו ולא ישמע שוד ושבר בגבולנו והקב"ה יוציאנו מאפלה לאורה".

 

בתוך כך, הצלחה גדולה למערך פסיכולוגים ועובדים סוציאליים שהוקם על ידי ארגון 'לב מלכה, המערך מיועד לילדים חולי סרטן שנתקפו בחרדות ומתגוררים בכל הערים שבטווח האזעקות ובפרט בדרום הארץ- עד כה טופלו מאות ילדים. "משמעות אזעקת 'צבע אדום' שאם מהגראדים אפשר לנסות להתגונן באמצעות 'כיפת ברזל' וכניסה לחדרי מקלט/ ממ"דים, הרי שמהאזעקות אי אפשר להימלט" אומר הרב אהרן אברמן, יו"ר ארגון 'לב מלכה'. "אם לא די בכך שהילדים מתמודדים כל ימות השנה עם המחלה המקוננת בהם, כעת הילדים הרכים צריכים להתמודד עם פחדים וחרדות בשל האזעקה- חלק מהילדים מתקשים לאכול או לישון, לא מצליחים לתפקד כבשגרה, ובמקרים קיצונים יותר גם בריאותם נפגעת והם נזקקים לטיפול".

צילום: קובי שוץ

photo by kobi schutz (4)

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.