מאחורי הקלעים בחפץ חיים • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר קוקר: ההיעדרות של צייצני ׳משפחה׳ מהועידה ההיסטורית, העקיצה ששיגר מוטקה בלוי לגוטרמן והסדרן שהכניע את גפני { ברנז'ה}

ערב ההכנות לפסח נזכרו קברניטי ׳דגל התורה' לערוך ועידה היסטורית בקיבוץ ׳חפץ חיים׳ המיתולוגי. מראשון העסקנים עד אחרון הפעילים, ישבו ודנו בפנאלים על פעילות התנועה ובעיקר יצאו עם בשורת "המפקד".

בקליינע שעסוק וטרוד  לעזור לרעייה על ארבעת זאטוטיה בהכנות לפסח, נותר תקוע על מקלדתו ושלח את הטאלנט הג'ינג׳י לסקר לכם את הועידה  ההיסטורית.

 

הבחור שנמצא בפרק האיש מקדש ידוע כפטריוט דגלאי מושבע שיחד עם חבריו לדגל נאבק 3 ימים ביתושים הנורבגים בקיבוץ. שליח בקליינע פגש את מוט'קה בחצר ביתן קיבוץ השומר הצעיר, כשאת פניו קידמו קברניטי התנועה ובראשם הנורבגי יעקב אשר שהובילו את העיתונאים כצאן לטבח לביתנים ישנים שמזכירים לבקליינע פנימייה של ישיבה קטנה בדרום. לעומתם, העסקנים הבכירים שוכנו אחר כבוד בוילות שלא היו מביישים את הטירה המפוארת של דסי אילוז בספסופה.ויהי לאחר הדברים האלה: וילונו הברנז'ה עד מאוד  -ותקלת המזגנים טופלה.

עוד מיסורי העיתונאים: בהוראת משמרת הקודש והחינוך נאלצו העיתונאים לתמרן ללא VIP,  אחד האוהדים המשובעים של לינואל מסי רצה לעשות מעשה ברייטוקפף ולנוס כברת קיוסק תל אביבי, אך משלא עלה בידו הסתפק בקליטה האיטית.  מי שדווקא נשאר בבית לראות ברסה הוא בנו (המקסים)  של מכלוף שלא החמיץ את רבע הגמר.

ברסה פסח

הנעדרים: ראש עיריית מודיעין עילית, יעקב גוטרמן. ״הוא עסוק בהתקנת הגנרטור״, עקץ אותו מוטקה בלוי באחד הפאנלים. מי שכן דפק נוכחות מהעיר החרדית השלישית הוא שייעה גרנדש, מנהל ישיבת מיר ברכפלד. נעדר נוסף: בני רבינוביץ שהיה מחוייב בזמן שידור ל׳פטריוטים׳ ולבסוף נחת.

הנעדרים 2: צייצני עיתון 'משפחה' יצאו למתקפת ציוצים וגיחכו על ההמונים שצובאים על שערי הקיבוץ הדתי. הניחושים ברשת על האינטרס המשפחתי של אליטוב – ארליך הגיעו עד למגלשת האבובים בפארק המים העתיק.

אפרופו משפחה, שמעון ברייטוקפף הגיע לביקור קצר, טעם והסתלק כעבור זמן לא רב.

תג (לא) מכיר: תקרית נרשמה כאשר היו"ר גפני ניסה להיכנס לחדר האוכל ולא נשא על דש חולצתו ׳תג׳ כיאה וכנהוג אצל פעילי הדגל. השומר, שלא הכיר את היושב ראש האנרגטי של ועדת הכספים, התעקש: "אתה לא נכנס ללא תג". ויהי כן.פולק פסח

אחד מהמושכים בחוטים של הועידה, הוא יהודה אייזנברג, מהמוחות הפעילים בהכנת הועידה, מתמקם יחד עם "הבולדוזר" יעקב אשר.

בשעה שעסקני ונערי דגל התורה התכנסו בחפץ חיים,  השר יעקב ליצמן מצא לו זמן לטוס לצרפת, שם נפגש יחד עם שרים ונציגי ממשל.

ליצמן פסח 2

ומצרפת לשוויץ: בועידת איחוד מוסדות גור נערכה  הדמיית סעודת ליל הסדר שם הסבו  ליצמן לצד הנגיד שלמה ורדיגר.
https://www.facebook.com/100003741417144/videos/762456577222382/

ושאריות מהמסע לקברי צדיקים בליזענסק , שם כיכב איש החסד חונה דייטש שהצליח להתגבר על בעיית המזומנים והרקיד את הפולנים.

ללא כיפה: המועמד המוסכם על הרפובליקינים טד קרוז מנסה לקרוץ לקול היהודי והגיע לאפיית מצות של חב"ד בברוקלין.טד

היח"צן משה פרידמן מבלה ברחובות ניו יורק, בין לבין הוא לקח אתנחתא קלה לסיגריה.

ומארץ הטראמפ למודיעין עילית:  יום שישי, מנהל שיווק מגזר חרדי בשירותי בריאות 'כללית', הרב משה רוזנגרטן, יוצא לשופניג.

בקליינע פוגש אותו בחנות הטמבור שם הוא רוכש מנקב חגורות. בירור קצר העלה כי המנהל השיל כמה קילו ממשקלו. לבריאות.

בצהרי שישי, נתקעו (כל) תושבי העיר מודיעין-עילית בפקקים בשל שרשרת של תאונות דרכים. העיתונאית שרי רוט שתיכננה לנסוע לירושלים, התעכבה אף היא ושעה וחצי לפני שבת היא ובעלה,דוד רוטנברג,   קפצו לאחותה הפאנית של רוט, ומשם החליקו כל הדרך לבירה.

לא רחוק משם בצומת שילת, נצפו חה"כ אביגדור ליברמן וחברת הכנסת לשעבר פאניה קירשנבאום (שנחקרה באחת מפרשיות ישראל ביתנו). אם שאלתם: ליברמן לא שילם טיפ.

ואם בתחבורה עסקנין, שאלה שעלתה השבוע במערכת הפוליטית: מדוע הסתיר השר כץ מהציבור את הוזלת המחירים הדרמטית ביותר – 46%  מבני ברק לאשדוד וחזרה. לליצמן פתרונים.

 

איש הפרסום דוד רוזנטל יצא  מחר לרכיבה על אופניים מבני ברק אל הים לאורך הירקון. אם אתם רוצים להצטרף למסע הרכיבה – הוא ישמח.

 

לירושלים: ראש העיר, ניר ברקת, הגיע מלווה בסגנו, יוסי דיטש, לבתי וורשה בעיר בכדי לעקוב מקרוב אחר פעולות הכיבוי.

 

 

בשעה שסמי הכבאי וחבריו נאבקים בשריפה, האיש והגמיקים שאול קרויזר נעמד מול הבניין השרוף והחל  לומר פרקי תהילים.

‎Posted by ‎שאול קרויזר‎ on‎ יום שני 4 אפריל 2016

שמחת השבוע: ערב פתיחת ועידת דגל התורה נערכה חתונתו של החתן שלומי קנייבסקי, נכדו חביבו של מרן הגר"ח קנייבסקי,שהתחתן בוגשל. גדולי ומאורי הדור כיבדו בנוכחותם, בהם:  הגר"ח קנייבסקי, הגרב"מ אזרחי, הגרב"ד פוברסקי. הגרמ"צ ברגמן ועוד. בכירי דגל נעדרו. בעריש פילמר תיעד.

העיתונאי אמנון לוי הגיע השבוע לומר פרקי תהילים בציונו של מוהרא"ש הקדוש ביבנאל.

בשעה ששוטרי דרום אפריקה עצרו את הרב ברלנד בבבית החולים, החסידים המובהקים: בני מחלב מנכ"ל מוסדות "ויברח אליעזר" והחתן הטרי מני קרויס חגגו בחתונה של חבר.

השלישייה דב אייכלר, שמוליק אברהם  ומאיר וינר סגרו שולחן במחנה יהודה. ולא שחסרים להם נושאי שיחה, אבל בקליינע מעריך שהיה להם הרבה מה לומר על המתקפה של בניזרי ב׳קול ברמה׳ נגד רעייתו של אחד הנוכחים.

השיעור החדש של הברנז'ה? ינון פלח, עמירן דביר וחברים ברדיו ׳קול חי׳ ישבו סביב שולחן אחד לשיעור שבועי.

חדשות המוזיקה החסידית: אברהם פריד יצא לסבב הופעות במוסקבה. שעות ספורות לפני קונצרט ענק המתוכנן ל – 2000 איש הגיע הזמר החסידי ר' אברהם פריד, לביקור רשמי אצל השליח הראשי.

מפחדים מסכינים? שבוע של ביטולים בסצינת המוזיקה החסידית. בראשית השבוע הודיעו המנגנים על ביטול הזיץ של מרדכי בן דוד שהיה מתוכנן להיערך בערב פסח בבניני האומה בירושלים. כמה ימים לאחר מכן היה אמור  יעקב שוואקי להופיע לפני אנשי ברנז'ה בזאפה, אך גם הופעה זו בוטלה ברגע האחרון. לבקליינע לא נותר אלא "להאמין בניסים".

 

ולסיום: צרור איחולים: מזל טוב למושי רוט מתזמורת ׳המנגנים׳ לרגל חתונתו שתתקיים בשבוע הבא באולמי כתר הרימון בבני ברק.

 

ברכות לאתי קצבורג לרגל המינוי החדש – מנהלת שיווק  ברדיו ׳קול חי׳.

 

מזל טוב לדב פוברסקי שחיתן בת אתמול…עם הבחור רובי ברזילי ממיר ברכפלד.

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

 סודיות מובטחת!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.