מאחורי הקלעים בש"ס – בחירתו של מרן, "המפץ הגדול" ופניו של אטיאס, לאן?

פרטים חדשים נחשפים בש"ס. העיתונאי יהודה שלזינגר חושף פרטים על ש"ס שמאחורי הקלעים, ומספר בדף הפייסבוק שלו על החשיפות הדרמטיות שאותם יעלה מחר בכתבתו.

תחת הכותרת "כתבת סופ"ש דרמטית" הוא מגלה את ש"ס ואת סודותיה. בחשיפה הראשונה הוא מספר על מרן הגר"ע יוסף, ואומר כי "מרן בכלל לא רצה את הרב דוד במועצת, מכרו איזה 'לוקש' לציבור שזה היה רצונו" שלזינגר שטוען כי הדברים נאמרו על ידי גורם במשפחת יוסף מספר ש"הוציאו מכתב בימי האזכרה, שזה היה רצונו של מרן וחלק מהבנים לא הסכימו לחתום על זה כי זה שקר".

בחשיפה הבאה הוא מתייחס למאבק הלא פתור בין אלי ישי לאריה דרעי ואומר " הפיצול עם אלי ישי בלתי נמנע גם אם הוא ייקח זמן" לטענת שלזינגר "הצטרפות של הרבנים עמאר, מזוז ושמואלי אליו יהווה 'המפץ הגדול' של המפלגה".

גם על אריאל אטיאס לא פוסח שלזינגר ומגלה שאריאל אטיאס מחפש תחומי עניין חדשים ומדבר בקול על עזיבתו את החיים הפוליטיים ומקיים מפגשים רבי עניין עם אנשי עסקים שונים. הוא בטוח כי "אטיאס אמנם לא יעזוב את ירושלים אך ליבו ופניו למגזר הפרטי".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי מעשיהו קודמת לחכמתו….הוא רשע שאין השעה משחקת לו איננו מתאים לסגנון הפוליטיקה העדכנית

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אריאל אטיאס מריח בחושים המחודדים שלו שש"ס גמרה את הסוס ושאין מה לחפש כשדרעי מנהל את העניינים

  שלומפער |
  הגב
  • מרן ע"ה בעקבותיו הרב פנחסי פרש עכשו אטיאס שמבין טוב מאוד מה הולך בפים וכך כל השאר
   שס בלי מרן כגוף בלי נשמה
   אוךךךך חבל שדרעי לא רץ לבד היה מתרסק אבל לא נורא עכשו יהיה קרח מכל כיוון לא שס ולא לבד כי הוא 0 רק מרן ע"ה עשה אותו משהו

   דרעי טווס גאה |
   הגב