מאחורי הקלעים: הפגישה החשאית בין בנט -שקד לרב דרוקמן

ביום חמישי האחרון זימן נפתלי בנט את הרב חיים דרוקמן, מבכירי הציונות הדתית, בבהילות לכנסת. בנט, יחד עם שקד הציג במשך 6 שעות לרב את המהלך הפוליטי שלהם לפרטי פרטים

הערב חושף יאיר שרקי בערוץ החדשות פרטים חדשים על מאחורי הקלעים של הקמת המפלגה הימנית החדשה. על פי הדיווח,  ביום חמישי האחרון זימן נפתלי בנט את הרב חיים דרוקמן, מבכירי הציונות הדתית, בבהילות לכנסת. בנט, יחד עם שקד הציג במשך 6 שעות לרב את המהלך הפוליטי שלהם לפרטי פרטים, ובכך הפך הרב לשותף הסוד המרכזי שלהם. השניים סיכמו עמו על המשך דרכי הפעולה.

באותה פגישה,  הרב דרוקמן סייע לשניים לבצע את המהלך משום שבנט הצליח לשכנע אותו שהוא לא מתכוון לנגוס בעוגת המנדטים של הציונות הדתית.

בשיחה עם "החדשות", אמר הרב דרוקמן שהוא לא ניסה לסכל את הקמת המפלגה: "אני מבין אותם, אילו הייתה מפלגה כזאת עשרת אלפים יהודים לא היו נעקרים מגוש קטיף. אבל אני מבקש להדגיש שאני קורא לאנשים, לציבור הדתי הלאומי, לא לבחור במפלגה החדשה. ברוך השם יש הרבה ציבורים שהמפלגה החדשה יכולה לקבל את קולותיהם משם".

הרב דרוקמן הסביר כי "כל אדם כמובן חופשי בעד מי הוא מצביע, אבל אני יודע שהמגמה שלהם לקחת קולות אחרים, שאחרת יצביעו בשביל כל מיני מפלגות אחרות שאולי אפילו מעמידות פנים כימין והן בסופו של דבר ההפך". כשנשאל האם הוא מתכוון לגנץ, השיב:  "בלי להזכיר את מי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.