מאחורי הקלעים של העימות: בנט התחבק עם לפיד – ליברמן הסתודד עם דרעי – ישי וזילברשלג התלחששו (וידאו)

ראשי המפלגות הגדולות בישראל התייצבו היום (חמישי) מסביב לשולחן אחד, באולפן חדשות 2 לעימות בחירות חגיגי – הראשון בישראל מאז 1999.

ראשי המפלגות ענו על השאלות הבוערות ביותר שעומדות על סדר היום לקראת הבחירות לכנסת ה-20.

צפו בבנט ולפיד – באדיבות רשת

לאחר שנסדקה ברית האחים מחוץ לחדר האיפור נפגשו יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד. והתחבקו, השניים נראו מיודדים לאחר תקופה של מתיחות. "איך אתה? אני מאחל לך בהצלחה", אמר בנט ללפיד, תוך שהוא מנקה את צווארון חולצתו.

הנוכחים נראו מופתעים מהחברות, אך בנט הרגיע: "לא יעזור, יהיה דיבייט או שלא יהיה דיבייט – אנחנו עדיין חברים".

לפיד חייך, הסכים איתו והוסיף שהמבחן הגדול של מדינת ישראל הוא ביכולת של אנשים שלא מסכימים זה עם זה לעבוד יחד.

השניים הצטלמו לסלפי "שני מכוערים", הסתכל בנט על התמונה וסיכם בהומור: "לקראת העימות מול האח (במיל.). בלי ספק, זו אחת מהתמונות הפחות מוצלחות שלנו". הפוסט, זכה למאות תגובות ושיתופים.

בחדר ההמתנה, יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הסתודד עם יו"ר ש"ס אריה דרעי. "חבר'ה, מספיק עם הקרקס, אני מבקש שתשחררו אותנו, נעריך אם תחכו שם", ביקש שר החוץ. דרעי, לידו, סינן. "תשאירו קצת לאחרים, הכל תראו בעימות".

יו"ר מפלגת יחד אלי ישי ניסה להוכיח כי אינו מתרגש מהמעמד. "כולם כאן מורגלים בשאלות ותשובות, יהיה מעניין בשיח הזה", אמר. "אני מקווה שכל אחד יגיד מה שהוא באמת חושב. יש פוליטיקאים מזן כזה ויש פוליטיקאים מזן אחר. השמצות כנגד הרב כבר היו במערכה הזו. אני לא שם". אמנם מדובר במפגש הראשון שלו ושל דרעי מאז החלה מערכת הבחירות, אך לטענת ישי, הוא כלל לא הכין עצמו לוויכוח עם האחרון: "אם הוא ישאל שאלות – אענה".

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אי אפשר לצפות לרוב החרדים שמנויים באתרוג

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב