מאחורי הקלעים של ועידת 'המודיע' (וידאו)

הערב ננעל ועידת הכלכלה ועסקים של עיתון המודיע' במרכז הקונגרסים "אווניו" שבקריית שדה התעופה. החנוכיה של ראש הממשלה , הוויכוח של אבישי עם מוטקה ועוד. { מהחנוכיה עד מוטקה}

הערב ננעל ועידת הכלכלה ועסקים של עיתון המודיע' במרכז הקונגרסים "אווניו" שבקריית שדה התעופה. כתבים רבים באו לסקר את האירוע שבעיקר נועד לערוך היכרות בין העיתונאים, כותרות היו מעט, ראש הממשלה והשרים העריפו בעיקר דברי חנופה לעבר הציבור החרדי שגררו גל של פיהוקים בקרב הברנז'ה.

צפו בשידור החוזר

כיף עם החבר'ה בועידת הביזנעעעס של המודיעעעע

פורסם על ידי ‏מענדי גרוזמן‏ ב- יום ראשון, 20 בנובמבר 2016

נתניהו היה אמור לקבל חנוכייה מתנת עיתון המודיע, אך משנודע הדבר לרוה"מ הוא הבהיר כי הוא לא רוצה תחקיר על שרה והחנוכייה-  מאת רביב דרוקר, טוב, אחרי פרשת הרחפן, די ברור למה הוא הסתפק במתנה צנועה – העיתון הראשון של 'המודיע'. (מי גזר תקופון?)

ברקע פגשנו, עיתונאים ותיקים לצד טריים ורעננים שבאו להכיר איש את רעהו ולטעום מפחיות הקולה. בפעם הבאה מומלץ שישקיעו מחשבה גם על אוכל עסיסי ופיקנטי, שום נאום של ביבי לא מהווה תחליף לאוכל.

מפה לשם , בלטו מוטקה בלוי – אבישי בן חיים, צמד הפאנליסטים ביימו ויכוח מול המצלמות על התפרקות הציבור החרדי, אבישי כמובן משוכנע בכך ואף הסביר לכל נער פוסטר מזדמן את צדקת דרכו, "בועידות הקודמות לא היו כ"כ חרדים, יש פה שינוי , הרב שך רצה שכולם ישבו וילמדו,", טען אבי תאוריית ההתפרקות, ואף הציע לערוך מדגם בין המשתתפים 'למי יש פלאפון שאינו כשר'. מוטקה הצרוד כהרגלו, הסביר שוב ושוב, שעולם התורה "גודל". ולי היה נדמה כי מדובר בשיח של חרשים.