מאחורי הקלעים של פרשת "הסחיטה" • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר 'קוקר': מה חושב הבכיר בש"ס על פרשת נתניהו? מאחורי הקלעים של המעצרים, המשתה של אמנון, ועוד. יש לכם אזיקים? כנסו לזירה! { ברנז'ה}

חלף עם הרוח: כפי שכבר פמפם בקליינע במדורים הקודמים, שבוע דרמטי ומטלטל מאין כמותו עבר על הברנז'ה החרדית, שנדהמה לשמוע על מעצרי בכירי אנשי התקשורת החרדית שנחקרו ותושאלו במסגרת פרשת 'שומר שבת'. הפרשה שהחלה בקול תרועה רמה, הסתיימה עם הרבה עוגות, משלוחי מנות, ומטעמים לשבת. למעט עצור טברייני (שזימר) שהשתחרר למעצר בית, נדמה כי לא יוגשו כתבי אישום בפרשה.

בהמשך לאייטם הפותח, שורה של עיתונאים בברנז'ה עלו לרגל לביתו של אחד העצורים בפרשה, בין קניית פיצוחים ושאר מטעמים, בקליינע הספיק לתעד את מצעד העיתונאים.

מי שתיזז בין ימ"ר ירושלים במעלה אדומים -למגרש הרוסים היה יצחק פלדמן, אותו פגשנו בתיאום מהלכים אחרונים לפני השחרור.

בשל עומס עצורים חרדים, בתא המעצר שבמגרש הרוסים נערך מפגש מעניין בין אנשי תקשורת לבין מלמדים מת"ת במרכז הארץ, יחד עם עצורי ההפגנות ב'כיכר השבת', לא היה משעמם.

גורמים באתר ההוא מסרו לבקליינע כי הדירקטור המדובר כבר אינו מכהן כשנה בתפקיד הסמלי.

אז מה היה לנו? הודעת סמס שיצא מבכיר לזוטר אחר היא זו שהציתה את הפרשה.

ואחרון, נקודתיים: מסיבות טכניות מגזין 'העולם החרדי' לא יצא השבוע.

בתאטרון 'גשר' בגבעתיים, התקבצו בכירי ערוץ 10 לרגל הקרנת בכורה של פרק ״מילכוד גיוס החרדים״  מתוך העונה החדשה של פנים אמיתיות עם אמנון לוי.  למשתה של אמנון לוי הגיעו עיתונאים חרדים,ציידים חרדים, ומניין שסניקים שליוו את  המנהיג אריה לפאנל שנערך בתום ההקרנה.

משה פירגן, נהנה מסעודתו של אותו…

 

דרעי מחבק את העיתונאי לשעבר ישי ויינר.
הפטריוט של יתד סומך על ההכשר

 

באולם עצמו, ישב בקליינע עם שורה של אנשי תקשורת בכירים, וצפה בבחורי הפלג מאיימים 'להתאבד'. בסיום ההקרנה,(שייע ויין מככב) התקיימה שיחה של אמנון לוי עם השר אריה דרעי, שאף שימש כחזן במניין בו השתתפו יעקב בצלאל, משה פירגן, ועוד אנשי תקשורת חרדים שבאו למתחם ההקרנות של ערוץ 10.

 

 

השר לשעבר אריאל אטיאס התבטא השבוע באוזני מתפללים חרדים בבית הכנסת  המרכזי בשכונת הר נוף בירושלים, כי להערכתו ראש הממשלה "הסתבך" קשות בפרשת המתנות ונראה כי יוגש כנגדו כתב אישום.  בקליינע הבחין כי מתפלל אחר, יעקב ריבלין, הרחיב בטורו השבוע בבקהילה, על שיחה שערך עם בכיר חרדי בו נימק את כל ההסברים המפורטים לכך שנתניהו יאלץ ללכת מבלפור. האם מדובר בצירוף מקרים או שבקליינע "עלה" על הבכיר המדליף?

 

 

במלון ולרדוף אוסטריה  בירושלים נערכה השבוע ועידת  לע"מ לעיתונות החרדית, בה השתתפו עיתונאים ואנשי ברנז'ה חרדים. ביציאה מהמלון תיעד העיתונאי אריה כהן, את אריה דרעי יחד עם היועץ האסטרטגי, יענקי ביכלר שאת טביעות האצבע שלו כבר מרגישים היטב במערך הדוברות של לשכת סיעת ש"ס בכנסת.

בקליינע מסיבות טכניות לא הספיק להשתתף באירוע אך הסתפק ביציאה של מנכ"ל לע"מ ניצן חן למני גירא, "אתם, בחדרי, כיכר אם כל חטאת. אתם יותר מציצני וצהוב. אתם אולי אחראים על זה שכל קאקר נהיה קוקר"

 

 

בקליינע משגר כוס תנחומים למנדי גרוזמן על פטירתו סבו.

היועצים ואנשי הפרסום, מיכה שולם, קובי רוטנברג ,עמרם כהן, ישבו בליל שישי לצ'ולנט חם בלב שוק מחנה יהודה!..

באותו זמן, חבר מועצת עיריית מודיעין עילית נחמן ניימן, ישב לצו'לנט עם עסקני ברסלב, 'אצל אריה' בברכפלד שם החליפו חוויות מהמסע המרומם לקברי צדיקים בפולין.

בקליינע הספיק לתעד את חבר המועצה מסתודד עם יהודה ויספייש, מבעלי חינמון' עניין חדש' במודיעין עילית.

במלון קלאב הוטל – אילת התקיים אירוע לאורחי המלון בו השתתפו: המלך מרדכי בן דוד, רולי דיקמן ומידד טסה, בליווי תזמורת מורחבת בניצוחו של המאסטרו יואלי דיקמן ומקהלה. הפקה: עוזר דרוק. קבלו הצצה למופע כשמרדכי בן דוד מארח לדואט את רולי דיקמן

כשמרדכי בן דוד מארח לדואט את רולי דיקמן. צפו

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ שבת 21 ינואר 2017

אותו מ.ב.ד התארח אצל מנחם טוקר בקול חי שם חשף כי האלבום החדש "צעקה" יצא לאור בע"ה לקראת טו' בשבט.

בתחילת השבוע התקיים קונצרט A TIME FOR MUSIC ה-30 במספר, שמאורגן מידי שנה ע"י ארגון קעמפ האסק בארה"ב.

אל הבמה הנוצצת בהיכל לינקולן סנטר במנהטן עלו בזה אחר זה מיטב אמני הזמר החסידי מארה"ב: אייבי רוטנברג ושותפו להרכב הנוסטלגי 'לב ונפש' ריבי שוובל, הזמר ברוך לוין שביצע מחרוזת מרגשת משירי ר' בן-ציון שנקר ז"ל, אברהם פריד שהרעיד את האולם עם 'באש ובמים', ומחרוזת מחווה מיוחדת למפיק האגדי שייע מנדלוביץ' עם מיטב הלהיטים מהאלבומים שהפיק, וכוכב הערב יעקב שוואקי שביצע את מיטב שיריו העכשוויים ואירח את ידידו הקרוב איצי וולדנר למחרוזת שירי חופה.

בשבע ברכות למנכ"ל ארגון "בלב אחד" בקבר דוד המלך השתתפו: רב הכותל הרה"ג שמואל רבינוביץ, סגר"ע ירושלים יצחק פינדרוס, סגר"ע ב"ב מנחם שפירא, , ומוטי שטייניץ אחד שהרטיט את הלבבות. צפו.

'ויהיו רחמיך מתגוללים'.. סיימנו שבוע עם אמן הרגש החסידי מוטי שטיינמץ בשבע ברכות במנהרות הכותל.

‎Posted by ‎אבי רבינא‎ on‎ שבת 21 ינואר 2017

מזל טוב לבעל המנגן איציק פילמר לרגל הולדת בנו בכורו בשעטו"מ. בקליינע מאחל גם לאחיו איש התקשורת בעריש.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.