מאיר פרוש בזעם: "איך רה"מ מעז להתרברב כששכונות שלימות ללא חשמל?" – צפו הנגמשי"ם בפעולה

ח"כ מאיר פרוש זועם על נתניהו שמציג תמונה שלווה שהכל בשליטה: "בשעה שראה"מ מציג תמונה כביכול שהכל בשליטה, שכונות שלמות בי-ם נמצאים ללא חשמל וחימום מיום חמישי, אנשים נצורים בבתים, על ראה"מ לקחת אחריות, ולהאיץ בגורמים הרלוונטיים להשלים את מלאכתם.

זאת לאחר תידרוך מיוחד של נתיהו שאמר: "אני מאמין שבזכות התפקוד היעיל והתיאום בין כלל הגורמים ניצלו חיים רבים, ציין נתניהו. "במדינות אחרות היו הרבה מאוד אבידות בנפש בכל סופה כזאת וחלק מהיכולת שלנו עד לרגע זה להשיג את ההישגים נובעת משיתוף פעולה בין הרשויות". והוסיף כי הצירים נפתחים בהדרגה וקרא לנהגים לנהוג בזהירות מול הקרה שעשויה ליצור שכבת קרח על הכבישים.

ניר ברקת ר"ע ירושלים אמר: "בירושלים נשארים במצב חירום כדי להתמודד עם תוצאות הסופה המדהימה בהיקפה, אנחנו עושים מאמץ להתמודד עם אלפי אנשים שעדיין לא מחוברים לחשמל, ולעזור לחברת החשמל שעושה עבודת קודש. בינתיים, יש מאמץ גדול של מתנדבים ושל צה"ל. ראיתי את גדוד 17 הולכים ברגל ומטפלים באנשים שקשה להם. גאווה לאומית".

משה לוי כונן איחוד הצלה בראיון ל'חדשות 24'; המצב כרגע יותר יציב , המגמה היא לגמור את המהומה בקרוב, הארועים החריגים נמשכים ואנו מסתייעים ברכבי 4/4 ומשתדלים להגיע לכל המקרים, בשעה האחרונה התחלנו בחלוקת שמיכות לתושבים שחלקם נתונים ללא חשמל וחימום.

דובר המשטרה למגזר החרדי שבתאי גרברצ'יק: "כביש 1 פתוח כעת לתחבורה ציבורית בלבד לשני הכיוונים ולרכבים פרטיים בהצגת ת.ז. של תושב ירושלים , עדיין גוררים רכבים נטושים בכבישים לחניונים כדי לאפשר תנועה".

צפו בנגמשי"ם הפועלים לפנות את צירי השלג בירושלים – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.